Noslēdzies Smiltenes novada čempionāts basketbolā:Turnīrā uzvar “Vudlande” 7

Svētdien ar komandas “Vudlande” uzvaru noslēdzās Smiltenes novada atklātais čempionāts basketbolā vīriešu komandām.

Vudlandieši turnīra finālā uzvarēja otro gadu pēc kārtas. Šogad viņi izšķirošajā spēlē, kas notika Smiltenes sporta hallē, uzveica komandu “Grundzāle” ar rezultātu 79:68 (23:15, 22:19, 15:21, 19:13).

Vieniem piezīmes, citam - trauma

Visvairāk punktu “Vudlandes” labā guva Māris Millers (34), Kalvis Vītols (19) un Andris Jaunzems (12), bet grundzāliešu komandā - Sandis Rullīts (25) un Artūrs Pauliņš (15).Izšķirošs pavērsiens finālspēlē varēja aizsākties trešajā ceturtdaļā, kad grundzālieši  samazināja rezultāta starpību līdz pat četriem punktiem, taču pēdējā ceturtdaļā vudlandieši atkal pārliecinoši  izvirzījās vadībā.“Mūs pievīla piezīmju normas. 

Pats ātri dabūju piecas piezīmes, un tās nopelnīja vēl divi mūsu spēlētāji (Artūrs Pauliņš un Uldis Antons - redakcijas piezīme). Un viņi (komanda “Vudlande”) šodien arī bija spēcīgāki,” atzīst komandas “Grundzāle” basketbolists Normunds Pauliņš.Komandas “Vudlande” pārstāvis Mihails Feldhūns uzsver, ka spēles ar grundzāliešiem vienmēr ir saspringtas. “Mēs zinām savu pretinieku, kas ir ļoti spēcīgs. 

Ļoti žēl, ka mūsu komandas spēlētājam Uldim Slapjumam gadījās negadījums (basketbolists finālspēlē guva rokas traumu un tika nodots neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķu brigādes aprūpē - redakcijas piezīme), tāpēc pēdējā ceturtdaļā vēl vairāk saņēmāmies,” saka M. Feldhūns.Spēlē par trešo vietu komanda “Strenču MRS” uzveica Smiltenes vienību “top!” ar rezultātu 92:71 (24:15, 19:20, 23:19, 26:17).

Visvairāk punktu komandas “Strenču MRS” labā guva Gvido Balodis (38), Artūrs Rozītis(31) un Toms Rozītis (23), bet komandā “top!” - Māris Labsvīrs (27) un Kristaps Vergins (15).Komandā “Strenču MRS” spēlē strencēnieši un valmierieši. Komandas basketbolists Kristaps Bormanis atzīst, ka gaidījis lielāku pretestību no “top!” spēlētājiem. “Bijām gatavojušies grūtākai spēlei. Šajā spēlē, salīdzinot ar pusfinālu, mums ļoti krita trīspunktu metieni, savukārt pretiniekam metieni negāja. Turnīrs kopumā bija ļoti labs. Esam patīkami pārsteigti, ka uz fināliem bija trīs tiesneši. Tas bija ļoti labi labi no turnīra organizatoru puses,” vērtē K. Bormanis. 


Sadala visas vietas

Savukārt sestdien Smiltenes sporta hallē sacentās komandas par 5. - 8. vietu. “Privātbūve” uzvarēja komandu “Bonoparti” ar rezultātu 69:56. Visvairāk punktu “Privātbūvē” guva Kārlis Muižnieks (32), bet “Bonopartu” labā - Gatis Palms (25).Komanda “ASE/Smiltene” uzveica Cēsu komandu “CVP Grifi” ar rezulātu 81:50. 

Rezultatīvākie basketbolisti šajā spēlē bija Jānis Dzenītis (23 punkti; “ASE/Smiltene”) un Lauris Maizītis (21 punkts; “CVP Grifi”).Svētdien Smiltenes sporta hallē tika apbalvotas komandas, kas šajā čempionātā ieguva godalgotas vietas. “Ja atskatāmies vēsturē, ir bijuši gadi, kad sadarbībā ar Igauniju, Valgas apriņķi, turnīri ir aizvadīti augstākā līmenī.

Tagad tas ir izteiktāks Smiltenes novada čempionāts, taču priecājamies, ka sacensībās piedalās arī Strenču basketbolisti, cēsnieki un atsevišķi spēlētāji no Valmieras,” saka čempionāta organizators, Smiltenes sporta centra priekšsēdētājs Guntars Markss.

Smiltenes novada atklātais čempionāts basketbolā

1. “Vudlande”

2. “Grundzāle”

3. “Strenču MRS”

4. “top!”

5. “Privātbūve”

6. “Bonoparti”

7. “ASE/Smiltene”

8. “CVP Grifi”

9. “Cerība”


Komentāri 7

Agnis

Vai tad nav bildes ? Es gan divas redzu.

pirms 7 gadiem, 2014.03.27 19:20

bet

pārējās.. viņam taču gaļereja vienmēr ir.

pirms 7 gadiem, 2014.03.28 09:32

Agnis

Nezinu kurš ir viņš, bet man gan nav.

pirms 7 gadiem, 2014.03.28 13:01

buda

Tad nebūs vēl bilžu? Bija taču vīrs zālē, kurš fočēja!

pirms 7 gadiem, 2014.03.31 12:11

Agnis

Nu tad redakcijai jāsazinās ar Valdi, varbūt var ko sarunāt.

pirms 7 gadiem, 2014.04.01 07:42

Basketbols