Noslēdzies volejbola turnīrs Smiltenes novadā

Sestdien Smiltenes sporta hallē noslēdzās Smiltenes novada čempionāts volejbolā (4:4). Kopvērtējumā pēc piecām kārtām uzvarēja komanda “Smiltenes pagasts”.Šās sezonas turnīrā sacentās pavisam astoņas komandas. Kopvērtējumā no piecām kārtām tika vērtētas četras labākās, tāpēc faktiski par vietu sadalījumu noslēgumā cīnījās septiņas komandas.

Komanda “Jautrais ods” dažādu apsvērumu, arī traumu dēļ,  nospēlēja tikai divas kārtas un tālāko līdzdalību turnīrā atteica, informē sacensību tiesnesis Jānis Lapiņš. Uzvarētāju komandā “Smiltenes pagasts” spēlēja: Andris Rieksts, Elīna Aģe, Rolands Aģis, Mikus Bisenieks un Kaspars Spirks.

 “Turnīrā līmenis nemainās. Spēlētāji pamatā ir tie paši, taču arī jauni nāk klāt. Vietu sadalījumu būtiski noteica tas, kuri volejbolisti varēja atbraukt uz kārtējo kārtu un kuri ne, kam līderi tika un kam ne. Mūsu komanda daudz darīja, lai būtu visi. Gājām arī uz mērķi, lai iegūtu pirmo vietu,” atzīst A. Rieksts.Otro vietu turnīrā ieguva komanda “Grundzāle”. Pēdējā, piektajā kārtā tajā spēlēja Ivars Blīgzna, Sandis Rullīts, Viesturs Vaivads un Mārtiņš Ruks. “Uz visām kārtām netikām pilnā sastāvā, tāpēc arī ir otrā vieta,”  saka I. Blīgzna.

Pēdējā, piektajā kārtā objektīvu iemeslu dēļ nepiedalījās komanda “Mid - Land” ( Jānis Lapiņš, Kārlis Lapiņš, Normunds Liepa, Elmārs Ķūrēns, Aivis Junkers) , līdz ar to zaudējot iespēju cīnīties par zelta medaļām kopvērtējumā. “Bijām gatavi cīnīties, lai trešo gadu pēc kārtas iegūtu Smiltenes novada čempionu titulu, taču nesanāca. Lai ilglaicīgi paliktu uz skatuves, ik pa reizei vajag arī no viņas nokāpt,” situāciju ar smaidu komentē J. Lapiņš. 

Savukārt kā viens no sacensību tiesnešiem J. Lapiņš atzīst, ka turnīrs kopumā izdevās labi, vienīgi pietrūcis jaunu komandu, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. “Ir prieks par jaunajiem spēlētājiem, kuri nāk uz treniņiem, spēlē un trenējas, kaut gan pagaidām viņiem iet kā pa celmiem: vienā spēlē viņi ir labi, bet otrā pieļauj elementāras kļūdas,” novērojis tiesnesis.

Sestdien turnīra pēdējā, piektajā kārtā uzvarēja komanda “Smiltenes pagasts”. Pārējās komandas ierindojās šādā secībā: 2. “Grundzāle”, 3. Lāgom”, 4. “Nu tik būs”, 5. “Blome - M”, 6. “Blome”.

Turnīru rīkoja Smiltenes sporta centrs.  


Uzziņai Smiltenes novada turnīrs volejbolā

Kopvērtējums

1. “Smiltenes pagasts”

2. “Grundzāle”

3. “Mid - Land”

4. “Lāgom”

5. “Blome - M”

6. “Blome”

7. “Nu tik būs”

8. “Jautrais Ods” (piedalījās tikai divās kārtās) 

Basketbols