Noslēdzies volejbola turnīrs “Valka Beach 2015″

Pagājušajā nedēļā Valkā noslēdzās volejbola turnīrs “Valka Beach 2015”. Sacensībās piedalījās komandas no Valkas, Strenču un Smiltenes novadiem, kā arī no Igaunijas. Uz dažiem sacensību posmiem bija atbraukušas komandas no Valmieras.


Katrā posmā tika apbalvots pirmais trijnieks, kā arī noslēgumā apbalvoja labākās trīs komandas, kuras no visiem posmiem ieskaitē krāja punktus. Ieskaitē no 11 posmiem vērā ņēma 8 labākos.

Kopvērtējumā uzvarēja komanda Švecs/Visockis (Gints Švecs, Rihards Visockis), 2. vietu izcīnīja komanda “RJ” (Reinis Bukšs, Jānis Jermacāns), bet 3. vietu – “ProVent”(Jānis Tolmanis/ Raivis Rjabovs)


Noslēguma posmā norisinājās King of the Beach un apakšas turnīri. Šajā posmā pieteicās 26 spēlētāji. Abu šo turnīru noslēgumā uzvarēja Gints Švecs.


Volejbola turnīru “Valka Beach 2015” tādā formātā kā šogad rīkoja pirmo reizi. Turnīrs norisinājās katru pirmdienas vakaru plkst. 18:00  Pludmales volejbola centrā Valka.


Jau no pirmā posmā bija redzams, ka turnīrs būs ļoti apmeklēts, jo pirmais posms jau pulcēja 16 komandas. Kopumā turnīram bija 11 posmi + 12. posms – Noslēguma posms.


Lielākais komandu skaits vienā posmā bija 23 komandas, bet mazākais komandu skaits 13, šis rādītājs jau apliecina, ka cilvēki visas vasaras garumā ir bijuši ļoti atsaucīgi, pat neskatoties uz nelabvēlīgajiem laikapstākļiem.


Kopumā turnīru kā organizators vērtēju ļoti labi, jo biju pārsteigts ar tik ļoti lielu atsaucību jau pirmajā gadā. Un šīs visas emocijas un lielais gandarījums tikai un vienīgi virza uz lielākām lietām un mērķi nākamgad attīstīt šo turnīru piesaistot vairāk atbalstītāju un dalībnieku, lai turnīrs popularizētos vairāk un vairāk!


Esmu ļoti gandarīts par Valkas jauniešiem un entuziastiem gados, kā arī pašiem mazākajiem puišiem, kas nemitīgi piedalījās visos posmos, nebaidoties no konkurences. Varēja manīt, ka šiem dalībniekiem ir liela vēlme atnākt un labi pavadīt savu pirmdienas vakaru uzspēlējot pludmales volejbolu. Bet jaunākajiem dalībniekiem bija manāma cīņas spara dzirkstele spēlēt un ar katru posmu mēģināt nokļūt pēc iespējas augstākā vietā. 

Uzskatu, ka šis turnīrs palīdzēja jauniešus mudināt vairāk nākt spēlēt pludmales volejbolu uz Pludmales volejbola Centru – Valka, jo pa nedēļas vakariem pašam personīgi ejot trenēties, jutos ļoti apmierināts par redzēto, jo nebija ne dienas, kad laukumi būtu tukši, katru vakaru kāds spēlēja un trenējās, pat lietainās dienās. Par mūsu laukumu augsto kvalitāti un popularitāti  arī liecina Igauņu aktīvais laukumu apmeklējums, jo ļoti bieži, it īpaši uz vasaras beigām nācās sastapt Igauņu vecāka gadu gājuma spēlētājus (katru reizi vismaz astoņus), kas azartiski spēlēja volejbolu.


Volejbola klubam Valka (VK VALKA) ir liels prieks Pludmales volejbola Centru – Valka nemitīgi uzturēt labā kārtībā, kvalitātē, lai šajos laukumos varētu izbaudīt pludmales volejbola spēli ar prieku un labsajūtu.


Protams ļoti liels paldies visiem, kas palīdzēja uzturēt laukumus kārtībā.  Jo tomēr ikvienam volejbolistam ir patīkami ierasties kārtīgos, kvalitatīvos un sakoptos laukumos, kur spēles laukumi vienmēr ir labā kārtībā un apkārtne mājīgi sakopta!

Basketbols