Noslēgusies pirmā kārta Smiltenes novada atklātajā čempionātā volejbolā

Noslēgusies pirmā no sešām paredzētajām kārtām Smiltenes novada atklātajā čempionātā volejbolā 4 pret 4 vīriešu konkurencē, ko rīko Smiltenes sporta centrs. 

Pirmā kārta norisinājās 21.novembrī Smiltenes sporta centrā un piedalījās kopskaitā 7 komandas no Smiltenes, Valkas un Strenču novadiem. 

Kopsummā diena bija izdevusies par 100% gan no organizatoriskās puses, gan ļoti priecēja vienlīdzīgais un augstais komandu sniegums, jo katra komanda spēja uzvarēt kādu citu un tas piedeva papildus intrigu - pēc nospēlētām apakšgrupas spēlēm, kur pārliecinoši dominēja “Mid-Land-Piena” un “Grunzāles” komandas, izslēgšanas spēlēs viss  pagriezās ar kājām gaisā un  rezultāti bija redzami tikai dienas beigās. Kopvērtējums: 1. “Migla” (Valka) 2. “Smiltenes pagasts” 3. “Mid-Land-Piens” 4.”Lāgom” 5. “Grunzāle” 6. “Perra” 7. “Plosta Prieks” (Strenči). 

Diena bija saspringta, jo divos laukumos notika nepārtrauktas spēles gandrīz bez apstājas un vajadzēja spēkus sasvērt pareizajos kausos, lai to pietiktu līdz dienas beigām. Tas veiksmīgi izdevās komandām “Migla” un “Smiltenes pagasts”, kas arī aizspēlējās līdz finālam! Kopā ņemot, līmenis ir jau krietni augstāks, nekā pagājušajā gadā. It sevišķi jaunajiem volejbolistiem, kuriem vēl pietrūkst spēļu prakses un iemaņu attiecīgajā situācijā, ko var salīdzināt ar jaunu un pieredzējušu auto šoferu darbību uz ceļa, jo, kad bumba tiek uzcelta, lēmums ir jāpieņem nekavējoties, un no tā ir atkarīgs iznākums, bet cīņas sparu un degsmi acīs varēja manīt ikvienam.

 Visiem dalībniekiem savstarpējās attiecības ir sportiski labas, jo volejbolistu saime ir krietni vien mazāka, salīdzinājumā ar citu sporta veidu drūzmu, bet te viens otru ļoti labi pazīst, tas ļauj katru strīdīgo epizodi atrisināt ar sportisku taisnīgumu un smaidu uz lūpām.

No sešām kārtām ieskaitē tiks ņemtas piecas kārtas, par katru vietu tiek saņemts attiecīgais punktu skaits, kas beigās summēsies un uzvarēs komanda ar vislielāko punktu skaitu. 

Pirmās kārtas rezultāti pēc punktiem:

1. Migla 50p

2. Smiltenes pagasts 43p

3. Mid-Land-Piens 38p

4. Lāgom 35p

5. Grunzāle 32p

6. Perra 30p

7. Plosta Prieks 28p

Nākamā kārta paredzētā 2015.gada 12.decembrī Variņu sporta nama zālē.

Basketbols