Palsmanē sacenšas volejbola turnīrā  1

Aizvadītajā sestdienā Palsmanes svētku “Ieelpo vasaru” laikā tika sarīkotas  volejbola sacensības pludmales smiltīs vietējās pamatskolas sporta laukumā. 

Sacentās 12 komandas.Atbilstoši sacensību nolikumam komandā bija jābūt ne ne mazāk kā trijiem un vairāk kā četriem  spēlētājiem. Varēja būt arī jauktas komandas. 

Jāspēlē bija pēc iekštelpu volejbola noteikumiem, informē sacensību organizators Jānis Pērle (juniors).Uzvarēja komanda “Serdžiu” (Deniss Beļimenko, Mareks Mazulis, Uģis Fišers, Emīls Gailītis) no  Apes novada Trapenes pagasta.Otro vietu izcīnīja komanda “Smiltene” (Liene Krūmiņa, Armīns Ozoliņš, Juris Jansons).

Trešajā vietā -  komanda “Una” (Una Kalnīte, Uldis Kušners, Mārtiņš Kudlāns), kas pārstāvēja Palsmanes un Variņu pagastu un Smilteni.Sacensības atbalstīja Palsmanes pagasta pārvalde, atvēlot balvas godalgoto vietu ieguvējiem.J. Pērlem ir iecere šajā sezonā Palsmanē, abos laukumos pie skolas, sarīkot vēl vienu turnīru volejbolā.

“Ir prieks, ka šajā turnīrā palsmanieši spēlēja vairākās komandās, un viņu volejbola spēles līmenis kļūst arvien labāk. Iecere par volejbola laukumiem ir attaisnojusies. Vakaros cilvēki tur iet un spēlē,” secina J. Pērle.

Komentāri 1

Spēlēju

Paldies Jānim par šo turnīru.
Nākošām reizēm uzņemies vairāk un izdomā izspēli vai apspriedies pirms spēlēm ar kādu, kāda izspēles sistēma un punktu skaitīšana un pārējie sīkumi, lai sacensību laikā nebūtu, kādas neapmierinātas personas un kāds vēl ko sliktu teiku, pēc turnīra organizēšanas. Cepuri nost!

pirms 6 gadiem, 2014.08.12 22:55

Basketbols