Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par spīti tveicei

Palsmanē līgošana un Jāņu svinēšana nebija šķērslis, lai sportiskākie jaunieši jau nākamajā dienā pēc Jāņiem sacenstos pludmales volejbolā. 

Neskatoties uz lielo tveici, Palsmanē uz sacensībām bija pulcējušās 15 komandu, informē sacensību organizatore un dalībniece Una Kalnīte.

Vīriešu konkurencē startēja 10 komandas. Pirmo reizi Palsmanē spēles norisinājās arī sieviešu grupā, kurā sacentās piecas komandas.

Vīriešu komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, no kurām kā labākās pusfinālā iekļuva   “Vienalga”, “Vaidava 22”, “Cepums” un “Struggle”. Jau sīvākā gaisotnē uzvaru izcīnīja komanda “Struggle" ( Juris Jansons, Armīns Ozoliņš). Otrajā vietā ierindojās “Vaidava 22” ( Oskars Kazaks, Anrijs Palejs), trešajā - “Vienalga” (Ralfs Kazaks, Raivis Kazaks).

Sieviešu grupā izspēles bija garas un spēles - vienlīdzīgas, tāpēc skatītājiem bija interesanti tās vērot, atzīst U. Kalnīte. Viņa kopā ar Elzu Cīruli izcīnīja pirmo vietu, spēlējot komandā “Super Spināti”. Otrajā vietā ir komanda “Abas Labas” ( Zanda Beitika, Sintija Serdāne), trešajā - “Rozā Mākonīši” ( Laura Savicka, Krista Ķelpa).

“Paldies visām komandām, kuras ieradās! Paldies Smiltenes sporta centram un Palsmanes pamatskolai par atbalstu pasākuma norisē. Centīsimies arī turpmāk Palsmanē rīkot šādas sacensības un dot iespēju spēlēt un sacensties vietējiem iedzīvotājiem. Gaidīsim arī sportistus no tuvākiem un tālākiem kaimiņu pagastiem un novadiem,” teic U. Kalnīte.

 


Basketbols