Skolu sacensībās volejbolā.

 Lai vairāk skolas varētu piedalīties sacensībās, tad Smiltenes novada skolu sacensības volejbolā 7.-9.klašu grupā notiek jauktajām komandām.          

  11.martā Smiltenes sporta hallē uz sacensībām ieradās 8 komandas. Grundzāles pamatskola piedalījās ar divām komandām, bet pārējās – Smiltenes ģimnāzija, Smiltenes Centra vidusskola, Palsmane, Variņi, Blome un Bilska, piedalījās ar vienu komandu.           

Sīvas cīņas jau risinājās apakšgrupu spēlēs, bet vēl sīvākas cīņas notika spēlēs par vietām. Šoreiz pilsētas skolām bija jāpiekāpjas mazo skolu pārākumam un jāmācās no mazo skolu komandu attieksmes un kopdarbības cīņā par uzvaru, jo volejbols tomēr ir komandas spēle.       

 1.vietu izcīnīja Grundzāles I komanda (Monta Veronika Meijere, Liena Zazerina, Dāvids Bērtiņš, Matīss Slikšjānis, Toms Krumeņš, Roberts Aubēns); 2.vietā Palsmanes pamatskola ( Laila Ozola, Antra Elstiņa, Ieva Russka, Andris Zvaigzne, Dāvis Mizis, Kristers Rullis, Kārlis Puriņš, Rolands Škaduns). 

Sīvākā cīņā notika par 3.vietu, kur punkts punktā trīs setos cīnījās Smiltenes ģimnāzijas un Bilskas pamatskolas komandas, kur uzvaru izcīnīja Smiltenes ģimnāzijas komanda (Betija Zoltnere, Laura Savicka, Sandija Gotmane, Eduards Stīpnieks, Gustavs Gaismiņš, Mairis Paeglis).

Basketbols