Smiltenes jaunās basketbolistes Kāruma kausā

Pavasara brīvlaikā, 15 martā. Smiltenes sporta skolas jaunās basketbolistes  turpināja sekmīgi startēt Latvijas līmenī „Kāruma kausa”   U-11 vecuma grupā. Savas  spēles meitenes,  Juglā  uzvarēja vienā no divām spēlēm.

Spēļu rezultāti:            Smiltene – Rīgas ttp A komanda          50;33

                                   Smiltene – Rīga Jugla 0;20

( Smiltenes komanda atteicās turpināt sacensības sakarā ar negodīgu spēles uzvarētāja noteikšanu iepriekšējā spēlē)

                          

Šis Kāruma kausa posms bija pavisam interesants un parādīja,ka vienai otrai Rīgas trenerei ir jāiemācās arī zaudēt mazpilsētas komandai. Smiltenes meiteņu komanda uz sacensībām ieradās kāruma kausa noteikumos atļautajā minimālajā 8 spēlētāju sastāvā un ievērojot visus  noteikumus uzvarēja Rīgas ttp a komandu.

Pēc spēles Rīgas ttp trenere sekretariātu aicināja mums piešķirt zaudējumu ar rezultātu 33;50. Pamatojums -  Smiltenes komandai spēle bija jāaizvada 10 cilvēku sastāvā.(šādu noteikumu punktu Kāruma kausa nolikumā nevar atrast)Smiltenes meitenes tā arī nesagaidīja pēcspēles atsveicināšanās procesu ,jo TTP komanda nemaz nevēlējās atvadīties pēc spēles. Man tapa skaidrs,ka ne jaunie tiesneši ne sekretariāts nespēj atrisināt šo problēmu un pakļaujas slavenās TTP treneres spiedienam, pieņēmu lēmumu nepiedalīties nākamajā spēlē ar Juglas komandu. Mums tika piešķirts pamatots tehniskais zaudējums pret Juglas komandu ar rezultātu 0;20 un mēs atstājām Juglas sporta zāli

Nākamajā dienā,pateicoties turnīra organizatoriem, tika fiksēts pareizais spēles uzvarētājs un rezultāts atspoguļots arī turnīra tabulā.

Esmu lepns,ka meitenēm ir cīnītāju raksturs un tas mums palīdz konkurēt ar spēcīgām komandām un cīnīties par pozitīvu rezultātu.Turpināsim gatavoties Kāruma kausa Latvijas finālam,sacensības paredzētas 3 un 4 jūnijā Rīgā.Šobrīd galvenā prioritāte ir strādāt pie  meiteņu fiziskās sagatavotības uzlabošanas un darbs pie dažādiem tehniskiem un taktiskiem elementiem uzbrukuma veidošanā,jo aizsardzībā esam viena no labākajām komandām turnīra ietvaros,bet pie uzbrukuma vēl daudz darāmā.  Prieks, ka mūsu kolektīvam ir piekritis pievienoties vēl viens basketbola speciālists Mārtiņš Sorokins,viņa idejas un darbs treniņos noteikti veicinās meiteņu izaugsmi.

Basketbols