Smiltenes novada 2018. gada volejbola čempionāta sievietēm 1. kārta

2. decembrī Variņos ar gandrīz septiņu stundu ilgu maratonu startēja Smiltenes novada atklātais čempionāts volejbolā sievietēm 6:6.

Pirmo reizi čempionāts notiks 6:6 formātā. Salīdzinot ar formātu 4:4 pēc katras bumbas izspēles bumba ilgāk bija spēlē. Ieguvēji protams skatītāji, kas bija ieradušies kuplā skaitā.

Turnīrā paredzētas četras kārtas. Pirmajā kārtā piedalījās septiņas komandas. Divas no Smiltenes, divas no Grundzāles, pa vienai no Apes, Blomes un Variņiem. Pirmo gadu arī Variņiem ir pašiem sava komanda.  Tas protams bija viens no pirmās kārtas galvenajiem notikumiem. Debijas reizē gan Variņu komanda palika bez punktiem, bet aprunājoties ar meitenēm viņas ir optimistes. Jākrāj pieredze, gan jau izdosies izcīnīt arī pirmās uzvaras.

Interesantākā un spraigākā spēle bija starp komandām Smiltene un Ape. Pirmajā setā uzvara Smiltenes volejbolistēm. Otrajā setā uzvara Apes komandai. Trešajā pārākas ir Smiltenes volejbolistes. Tomēr Smiltenietes pamanās zaudēt pa setam Blomes komei un komandai Alise., kas viņām liedz pirmo kārtu noslēgt kā uzvarētājām. Ape pārējās spēlēs punktus nezaudē un ir pirmās kārtas uzvarētājas.

Trešo vietu izcīnīja komanda Alise. Tas viņām izdevās pateicoties uzvarai savstarpējā spēlē ar Blomes komandu, kas pirmo kārtu noslēdz ceturtajā vietā. 

Trīs setu spēle sanāca arī abu Grundzāles komandu spēlē. Pirmo setu uzvarēja komanda Grundzāle 2K17, kurā spēlē Grundzāles pamatskolas skolnieces un meitenes kas absolvējušas šo skolu. Otrajā setā pārākas bija Grundzāles komandas spēlētājas. Šajā komandā spēlē pagājušā gada „Grundzāles” un ”Satiec sevi Grundzālē” komandu spēlētājas. Arī trešajā setā uzvara pieredzējušākajām Grundzāles komandas spēlētājām.

Nākošā kārta notiks jau 2018. gadā sestdien 6. Janvārī Smiltenes sporta hallē. Izloze 9.45.

Pirmās kārtas vietu secība.

  1.  Ape                            16p
  2. Smiltene                    15p
  3. Alise                           13p
  4. Blome                        10p.
  5. Grundzāle                    5p
  6. Grundzāle 2K17          4p
  7. Variņu prikols             0p


Basketbols