Smiltenes novada atklātais čempionāts volejbolā sievietēm. 4. kārta

4. martā Variņos ceturtajā  kārtā piedalījās astoņas komandas.  Tika spēlēts līdz divu setu uzvarai. Katrs sets līdz 15 punktiem. Arī šoreiz spēles starp komandām , kas ir spēkos līdzīgas bija interesantas, jo  nācās spēlēt trešo setu.

A grupā    kurā spēlēja komandas Apes vidusskola, Lepiķi , Grundzāles pamatskola un Grietas trešo setu  spēlēt nevajadzēja. Kā jau tas bija paredzams grupā uzvarēja Lepiķi. Toties lai noskaidrotu otrās vietas ieguvēju nācās skaitīt savstarpējās spēlēs gūtos punktus , jo katrai no trim komandām bija pa vienai uzvarai. Grundzāles pamatskolai pirmo reizi šajā čempionātā izdevās uzvarēt Grietas. Grietas uzvarēja Apes vidusskolu , savukārt Apes vidusskola revanšējās Grundzāles pamatskolai par iepriekšējā kārtā piedzīvoto zaudējumu. Labāka punktu attiecība izrādījās Apes vidusskolai, kas tālāk spēlēja par 1.-4. vietu.

B grupā kur spēlēja Kolibrī , Blome, Grundzāle un Satiec sevi Grundzālē trešo setu nācās spēlēt Blomes un Grundzāles komandu spēlē. Šī spēle noteica otru komandu kas cīnīsies par 1.-4. vietu. Pirmajā setā 15:8 uzvarēja Grundzāle. Nākošajos divos pārākas bija blomēnietes 15:12 un 15:7.  B grupā  uzvarēja komanda Kolibrī.

  Ceturtās kārtas otrajā posmā kur notika spēles par 1.-4. vietu  pirmās vietas liktenis izšķīrās komandu Kolibrī un Lepiķi spēlē, kas bija viena no skatāmākajām spēlēm. Pirmo reizi turnīrā uzvaru svinēja komanda Lepiķi. Lepiķiem izdevās uzvarēt pirmajā un trešajā setā 15:8 un 15:12. Otrajā setā  15:9 pārākas bija komandas Kolibrī spēlētājas. Lepiķu uzvara turnīra pēdējo kārtu padarīs ļoti interesantu , jo uz uzvaru turnīrā pretendē trīs komandas. Ceturtās kārtas uzvarētāju komandā spēlēja Elza Cīrule, Una Kalnīte , Zanda Beitika un Mairita Riekstiņa.

Spēlē par 3. vietu tikās Blomes un Apes vidusskolas komandas. Blomes spēlētājām nācās krietni piepūlēties lai ar 16:14 un 15:11 uzvarētu atlētiskās Apes vidusskolas spēlētājas.

Cīņā par 5.-8. vietu trešo setu nācās spēlēt divas reizes un abās spēlēs tas bija jādara Grundzāles komandai. Vispirms mistiskā kārtā pēc uzvaras pirmajā setā pār Grietām 15:3 grundzālietes pamanījās zaudēt viņām nākošajos divos setos 10:15 un 8:15. Otrajā spēlē ar savām treniņu biedrenēm Grundzāles pamatskolu spēkošanās ļoti līdzīga 15:10 , 10:15. Trešajā setā tomēr pieredze seta galotnē ņēma virsroku 15:13.  Pēdējā kārta notiks 1. aprīlī 10.00 Smiltenes sporta hallē.


 Vietu secība ceturtajā kārtā.

1. Lepiķi

2. Kolibrī

3. Blome

4. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

5. Grundzāle

6. Grundzāles pamatskola

7. Grietas

8. Satiec sevi Grundzālē


Basketbols