Smiltenes novada čempionāts sievietēm volejbolā 6:6. 3.kārta

3. februārī Variņos notika  Smiltenes novada čempionāts sievietēm volejbolā 6:6.  3.kārta.

Izloze lēma ka jau pirmajā spēlē tikās Smiltenes un Apes komandas. Šoreiz Smiltenietes ar Zandu Beitiku , Mairitu Riekstiņu , Lauru Rubeni , Lindu Puriņu , Kristīni Miezīti un Anci Martu Zvejnieci sastāvā Apes komandai nedeva nekādas cerības un uzvarēja abus setus pārliecinoši 25:14 un 25: 17.  

Spēļu pirmā kārta kopā saveda arī abas Grundzāles komandas. Kopš notiek Smiltenes novada sieviešu volejbola čempionāti tā bija pirmā reize kad Grundzāles komandām jau pirmajā spēlē bija jāspēlē  vienai ar otru.

Šī bija vienīgā spēle kurā uzvarētāja noskaidrošanai vajadzēja spēlēt trešo setu. Pirmajā setā uzvarēja komanda Grundzāle ar Daci Kalniņu , Eviju Skudru , Zitu Zālīti , Antru Kļaviņu , Kristīni Sausiņu un Līnu Lapiņu sastāvā 25:14.  Otrajā setā uzvara komandai Grundzāle 2K17 ar Anniju Slikšjāni , Karīnu Krumeņu , Hannu Gabrielu Ziemiņu, Danielu Šakociņu  un Elīnu Blīgznu sastāvā  25:17. Trešajā setā pārākas tomēr Grundzāles komandas pieredzējušākās spēlētājas 15:12.

Turnīra turpinājumā Smiltenes komanda uzvarēja arī pārējās komandas. Sīvākā spēkošanās smiltenietēm bija ar otru Smiltenes komandu Alise. Abos setos ar rezultātu 25:17 uzvarēja komanda Smiltene.

Savukārt Apes komanda gandrīz zaudēja spēles otrajā setā spēlē ar komandu Grundzāle 2K17. Viņām brīnumainā kārtā pēc rezultāta 17:24, tomēr izdevās izglābties un uzvarēt 28:26. Neskatoties uz zaudējumu šis bija labākais Grundzāle 2K17 komandas spēlētais sets šajā turnīrā. Jāpiebilst ka Grundzāle 2K17 šo kārtu aizvadīja tikai piecu spēlētāju sastāvā.

Šī spēļu kārta bija raksturīga ar Apes komandas ne tik pārliecinošo spēli. Arī Variņu komandai spēlē pret Api  izdevās izbēgt no sagrāves zaudējot setus tikai ar 15:25 un 18:25.

Tomēr spēlē kas izšķīra trešās vietas likteni starp komandu Ape un Alise pārākas bija Apes komandas spēlētājas 25:14 un 25:11.

Nedaudz līdz trešajam setam pietrūka komandu Alise un Grundzāle spēlē kur otrais sets beidzās ar rezultātu 25:23 par labu komandai Alise. Līdzīgs rezultāts pirmajā setā ar komandu Alise arī komandai Grundzāle 2K17 22:25.

Trešajā kārtā nepiedalījās komanda Blome.

Vietu secība 3. kārtā.

  1. Smiltene 15 P
  2. Ape           12p
  3. Alise            9p
  4. Grundzāle   5p
  5. Grundzāle2K17  4p
  6. Variņi           0 p.


Basketbols