Smiltenes novada čempionāts volejbolā (Papildināts!) 7

Ar komandas „Lepiķi” uzvaru aizvadītajā svētdienā noslēdzās Smiltenes novada sieviešu čempionāts volejbolā 4 : 4.

Sacensību pēdējā - trešajā kārtā piedalījās piecas komandas, savā starpā izspēlējot vienu apli. Uzvaru kārtā, izcīnot uzvaras visās spēlēs izcīnīja komanda „Lepiķi”, aiz sevis atstājot „Zaļās gaismiņas” /trīs uzvaras, viens zaudējums/, „Grundzāle” /2 – 2/, „Melnās” /1 – 3/ un Grundzāles pamatskolu /0 – 4/.

Sacensību kopvērtējumā, kurā tika vērtēta komandu izcīnīto vietu summa visās kārtās, uzvaru izcīnīja „Lepiķi” komanda, kuras sastāvā spēlēja Elza Cīrule, Una Kalnīte, Zanda Beitika, Liene Krūmiņa un Zane Cera. Meitenes divās kārtās izcīnīja uzvaras, un vienā kārtā ierindojās otrajā vietā. Otro vietu kopvērtējumā ieņēma „Zaļās gaismiņas”, kuru kontā atsevišķās kārtās divas trešās vietas un viena otrā vieta. Komandā spēlēja: Dārta Meldere, Santa Dzene, Annija Lukaševica un Līva Trijēce. Trešajā vietā „Grundzāle” vienība (kārtās: trešā, ceturtā un sestā vieta), kuras sastāvā spēlēja Evija Skudra, Zita Zālīte, Dace Kalniņa, Antra Kļaviņa un Jeļena Zālīte.


Šīs nedēļas nogalē – 29.martā Smiltenes sporta hallē pēdējo kārtu novada volejbola čempionātā 4 : 4 aizvadīs vīriešu komandas. Spēļu sākums – 10.00

Komentāri 7

Patiešām

Žēl tikai , ka neviens no sporta vadoņiem negrib pacelt basketbolu vai volejbolu, kaut vai pirmās līgas līmenī, tas ir akmens Sporta dārzā! Smiltenē ir tikai Futbols un vieglatlētika -tiešām žēl!

pirms 6 gadiem, 2015.03.23 18:43

zzz

Valkā jau bija tā pat, tikai futbols un vieglatlētika, līdz I.Rullis pacēla florbolu un K.Raudiņš volejbolu. Bet tā pat Valkā vieglatlētika ir visam pāri, lai gan rezultāti tur jau vairākus gadus ir nožēlojami, un neviens šos pasākumus neapmeklē.

pirms 6 gadiem, 2015.03.23 22:48

spēlētāja

Kur var lejuplādēt foto? Paldies par bildēm :)

pirms 6 gadiem, 2015.03.23 15:05

uhh

Asiņains gan tas volejbols..:)
Nagi nebija nogriezti?

pirms 6 gadiem, 2015.03.23 16:04

Basketbols