Smiltenes novada čempionāts volejbolā sievietēm.

Noslēgusies pirmā no četrām paredzētajām kārtām Smiltenes novada atklātajā čempionātā volejbolā 4 pret 4 sieviešu konkurencē, ko rīko Smiltenes sporta centrs. 

Šīs sacensības notiek jau otro gadu. Pagājušajā sezonā piedalījās astoņas komandas.

Šogad čempionāts ir atklātais ar uzaicinātajām komandām.

Pirmā kārta norisinājās 5.decembrī Variņu pamatskolas sporta zālē un piedalījās kopskaitā 13 komandas no Smiltenes  novada, Rūjienas , Strenčiem , Apes un Valmieras. Ar trijām komandām sacensībās startēja Grundzāles volejbolistes.

Sacensības sākās ar cīņām četrās apakšgrupās. Tālāk jau savā starpā cīnījās spēkiem līdzīgākas komandas savā starpā sadalot 1.-4. vietu, 5.-8. vietu un 9.-13. vietu.

Sīvākā cīņa notika par 9-11. vietu, jo katra no šīm komandām finālturnīrā izcīnīja trīs uzvaras. Lai noteiktu vietu secību nācās skaitīt gūto un zaudēto punktu attiecību savstarpējās spēlēs. Rūjienas un Grundzāles pamatskolas komandām arī šis rādītājs izrādījās vienāds. Rūjienai augstāka vieta , jo uzvarēja savstarpējā spēlē.

Pirmās kārtas rezultāti.

1. Kolibri

2. Ape

3. Lepiķi

4. Atlanta (Strenči)

5. Blome

6.  Melnās

7. Stirnas

8. Otra elpa (Valmiera)

9. Rūjiena

10. Grundzāles pamatskola

11. Sikspārnis (Smiltene)

12. Grundzāle

13. Satiec sevi Grundzālē

No četrām kārtām ieskaitē tiks ņemtas trīs kārtas.  Nākošā kārta notiks Smiltenes sporta centrā 23. janvārī. Izloze 9.45. Pirmās spēles 10.00.

Basketbols