Smiltenes volejbola čempionāta 4:4 pirmā spēļu kārta

Svētdien – 5.janvārī Smiltenes sporta hallē norisinājās Smiltenes volejbola čempionāta 4:4 pirmā spēļu kārta. Šoreiz sacensībās piedalījās 10 komandas, kuras vispirms tika sadalītas divās apakšgrupās, kur savā starpā izspēlēja vienu apli, un pēc tam astoņas labākās komandas cīņas turpināja pēc „play off” sistēmas.

Ceturtdaļfinālos: „Smiltenes pagasts” divos setos uzvarēja komandu „Perra”, „Mid-Land” ar rezultātu 2:1 apspēlēja „Blomes” volejbolistus, „Grundzāle” ar 2:0 bija pārāki par „Jautrais Ods” spēlētājiem, un „Lagom” ar tādu pat rezultātu apspēlēja „Whatever” vienību.

Pusfinālos līdzīgā cīņā: „Smiltenes pagasts” ar 2:0 (15:13, 15:13) apspēlēja „Lagom” un „Mid-Land” ar 2:0 /16:14, 15:9/ izcīnīja uzvaru pār grundzāliešiem.  

Finālspēli abas komandas aizvadīja ar mainīgām sekmēm: pirmajā setā uzvaru ar rezultātu 15:12 izcīnīja „Smiltenes pagasts”; otrajā nedaudz labāk veicās „Mid-Land” vīriem – rezultāts 11:15. Izšķirošajā trešajā setā nedaudz meistarīgāki tomēr izrādījās „Smiltenes pagasta” komanda, izcīnot uzaru ar rezultātu 15:9.

Spēlē par trešo vietu „Grundzāle” divos setos (15:12, 15:13) uzvarēja „Lagom”; spēlē par piekto vietu „Jautrais Ods” uzvarēja „Whatever”, spēlē par septīto vietu „Blome” apspēlēja „Perra”, un spēlē par devīto vietu „Timmijs” pārspēja „Variņi” komandu.  

Nākošā spēļu kārta risināsies Variņu pamatskolas sporta zālē. Tās norises laiks vēl tiks precizēts.

Savukārt šo svētdien Smiltenē tiks aizvadīta Smiltenes novada sieviešu volejbola čempionāta 4 : 4 pirmā spēļu kārta. Sacensību sākums pulkstens 10.00

Basketbols