Smiltenieši ,,Jauniešu turnīrā" pludmales hallē ,,Brazīlija"

Sestdien, 4.martā Smiltenes PBJSS audzēkņi piedalījās kārtējā ,,Jauniešu turnīrā" pludmales hallē ,,Brazīlija". Turnīrā piedalījās 2004.g.dzimuši un jaunāki dalībnieki- 24 zēnu pāri un 7 meiteņu pāri.

Meiteņu pāris- Justīne Kleina un Līva Vāvere šoreiz startēja nestabili- bija ļoti labas izspēles un pēc brīža- ļoti nepārdomātas.. Bet finālspēlei meitenes bija koncentrējušās un uzsāka ļoti veiksmīgi, bet spēles turpinājumā pazuda ticība saviem spēkiem, un ar asarām acīs nācās samierināties ar 2.vietu (1:2 finālspēles rezultāts).

Zēnu pāri- Toms Emīls Liepa, Emīls Reinis Āboltiņš un Druvis Bičevskis, Roberts Riņķis turnīru uzsāka veiksmīgi, bet spēles, par iekļūšanu spēcīgāko četriniekā bija ļoti grūtas, bet puiši izcīnīja uzvaras. Cīņā par 3.vietu tikās abi mūsu pāri! Turnīrā, izcīnot 3.vietu, spēcīgāki un veiksmīgāki bija Roberts Riņķis un Druvis Bičevskis! Toms Liepa un Emīls Āboltiņš ieņēma 4.vietu (24komandu konkurencē). Jaunākie un augumos mazākie puiši arī tika pie uzvarām, cīņasgriba bija apbrīnojama! Līdz pēdējam punktam cīnījās Daniels Zuza un Mārtiņš Ūburgs. Pats jaunākais pāris- Roberts Vāvere un Rihards Druvmalis bija izcili! Jāatzīmē, ka zēni sasniedza labus rezultātus, neskatoties uz nogurumu, jo iepriekšējā vakarā tika aizvadītas četras klasiskā volejbola spēles, pēc kurām mājās atgriezāmies tikai ap pl.21.30. Nākošā rītā jau pl.6.30 devāmies uz Rīgu, pludmales turnīru.

Paldies vecākiem par sapratni un atbalstu! Esmu lepna par saviem audzēkņiem!

Basketbols