Šoreiz uzvar “Lāgom”

Ir noslēdzies otrais posms Smiltenes novada atklātajā čempionātā volejbolā (4:4) vīriešu un jauktajām komandām.

Astoņu komandu konkurencē šoreiz uzvarēja Smiltenes novada komanda “Lāgom”: Armands Briedis, Gints Cirītis, Jānis Dudelis, Mārtiņš Kudlāns, Pēteris Ķepītis un Anatolijs Rilovs.

Pārējās komandas ierindojās šādā secībā: 2. “Grundzāle”, 3. “Migla” (Valkas novads), 4. “Smiltenes pagasts”, 5. “Mid-Land/ Piens”, 6. “Plosta prieks” (Strenču novads), 7. “Perra”, 8. “Nu ko”.

Pēc čempionāta diviem posmiem līderpozīcijas saglabā pirmā posma uzvarētāja  komanda “Migla” (88 punkti), kurai cieši uz papēžiem min “Lāgom” (85 punkti).

Trešajā vietā šobrīd ir komanda “Smiltenes pagasts” (78 punkti), no kuras pavisam nedaudz atpaliek “Grundzāle” (75 punkti).

Konkurence staro komandām ir sīva, un visas komandas ir spēkos līdzīgas, atzīst komandas “Lāgom” volejbolists Jānis Dudelis.

Pirmajā posmā viņa komanda palika ceturtajā vietā. Šoreiz par iekļūšanu finālā “Lāgom” ar rezultātu 2:1 uzvarēja komandu “Smiltenes pagasts”, bet spēlē par pirmo vietu uzveica komandu “Grundzāle”. Arī šajā spēlē rezultāts bija 2:1 “Lāgom” labā.

“Viegli uzvara nenāca. Abās spēlēs pirmo setu zaudējām, bet otro un trešo uzvarējām.  Šajā kārtā nospēlējām labāk, jo mūsu komandu papildināja pieredzējis volejbolists Armands Briedis,” saka J. Dudelis.

Smiltenes novada atklātajā čempionātā volejbolā trešā kārta notiks nākamā gada janvārī.  Datums un vieta vēl tiks precizēti. 


Basketbols