Šoreiz uzvar “Mid - Land” 3

Sestdien Smiltenes pagasta Kalnamuižā ar komandas “Mid- Land” uzvaru noslēdzās trešā kārta Smiltenes novada čempionātā volejbolā vīriešu un jauktajām komandām (4:4).

Piedalījās deviņas komandas. Dalībnieku vidū ir notikušas izmaiņas, - komanda “Grundzāle” atsaukusi savu līdzdalību čempionātā un tās spēlētāji apvienojušies ar komandu “Jautrais Ods” zem  nosaukuma “Jautrais Ods”, informē turnīra galvenais tiesnesis, arī komandas “Mid - Land” spēlētājs Jānis Lapiņš. Izmaiņas notikušas, jo daži volejbolisti nav tikuši uz kārtējām spēlēm.

Čempionāta trešajā spēlē komandas ierindojās šādā vietu secībā: 1. “Mid - Land”, 2. “Jautrais Ods”, 3. “Smiltenes pagasts”, 4. “Lāgom”, 5. “Perra”, 6. “Timmijs”, 7. “Blome”, 8. “Whatever”, 9. “Silva”.

Finālspēlē “Mid - Land”  uzveica “Jautro odu” ar rezultātu 2:0. Uzvarētāju komandā spēlēja Kārlis Lapiņš, Jānis Lapiņš, Aivis Junkers, Normunds Liepa, Elmārs Ķūrēns, Reinis Bukšs. 

Komandu “Jautrais Ods” šajā spēlē pārstāvēja Janeks Ekurs, Kalvis Kurcalts Ivars Blīgzna un Mārtiņš Ruks.

Par turnīra trešās kārtas un faktiski par “gadsimta spēli” ilgā laika periodā vietējos mačos J. Lapiņš uzskata komandas “Mid - Land” un komandas “Lāgom” (turnīra otrās kārtas uzvarētājas) dueli, kura likme  bija ceļazīme uz trešās kārtas finālu. Ar rezultātu 2:1 uzvarēja “Mid - Land”.

“Tā bija spēle uz nerviem,” atzīst J. Lapiņš. “Loma bija arī tiesnesim, kurš varbūt nepieņēma īstajā brīdī pareizos lēmumus, un tas sanervozēja abas komandas. Tiesnesim tajā brīdī vajadzēja nedaudz stingrāku mugurkaulu. Kopumā spēle bija ļoti saspringta. Neatceros, kad vēl būtu bijusi tāda sportiskā plēšanās.”

Šajā kārtā komanda “Mid - Land” bija atradusi savu optimālo sastāvu un izvietojumu un ar rezultātu 2:0 uzveica arī jauniešu komandu “Perra”, kas otrajā kārtā midlandiešiem aizlika kāju priekšā iekļūšanai fināla četriniekā.  

 Trešajā kārtā laukumā atkal bija atgriezusies komanda “Smiltenes pagasts”, kuras sastāvā spēlēja Elīna Aģe, Inese Kirilova, Rolands Aģis un Miks Bisenieks. Traumas dēļ šoreiz nevarēja piedalīties Andris Rieksts. Par iekļūšanu finālā “Smiltenes pagasts” ar rezultātu 1:2 zaudēja “Jautrajam Odam”, liekot tam pacīnīties par uzvaru.

Ja katra komanda svītro ārā savu sliktāko kārtu, tad kopvērtējumā uz vietu pirmajā trijniekā pretendē četras komandas: “Mid - Land” (3 punkti),  “Jautrais Ods” (4 p.), “Smiltenes pagasts” (4 p.)  un “Lāgom” (5 p.).  

Turnīra noslēgums ir plānots martā. Pēc tam maijā, ja atļaus laika apstākļi, Smiltenē sāksies turnīrs pludmales volejbolā (katru otrdienu).  

Komentāri 3

Līdzjutējs

Izskataas ka pēdējā kārtā plūksies līdz asinīm! Būs jāiet skatīties!

pirms 6 gadiem, 2015.02.25 07:28

Ar asu aci.

Jautrā Oda un Grundzāles apvienošanās nekādā gadījumā nav pieļaujama! Kas tas vispār var notikt? Cik komanda var pieteikt spēlētājus? Savā laikā, tādas muļķības ka drīkst spēlēt divās komandās nebija.
Par GADSIMTA maču. Tiesnesis parādīja mugurkaulu noteikti nošvilpās par vēlu, bet pēc noteikumiem viss bija, kā vajag!
Katrā ziņā patīkamākā ziņa ir, ka intriga būs! Būs vērts nākt paskatīties.

pirms 6 gadiem, 2015.02.25 23:31

Neķer kreņķi:D

Vajag tikai močīt - prieks, ka var uzspēlēt! Kārtējo reizi vajag sacīt "Suņi rej, bet karavāna brauc tālāk"!

pirms 6 gadiem, 2015.02.26 14:29

Basketbols