Strenčos  sadala balvas  pludmales volejbola turnīrā

Aizvadītajā sestdienā, kad svētkus svinēja Strenču novads, viens no pasākumiem svētku programmā bija pludmales volejbola turnīrs laukumos pie Strenču vidusskolas.Sacentās 20 pludmales volejbola pāri vīriešu grupā un seši - sieviešu grupā, informē Strenču novada sporta darba organizators Aivars Kalniņš. 

Volejbolisti pārstāvēja Strenču, Valmieras, Burtnieku, Beverīnas, Balvu un Alūksnes novadus, kā arī Valmieru un Itāliju.Sieviešu turnīrā tika sarīkotas viena apļa spēles. Tajā bez neviena zaudējuma par turnīra uzvarētājām kļuva internacionāls sportistu pāris Ilze Bičevska (Strenči) un Ilaria Fusilli (Itālija).

Otrajā vietā ierindojās Marta Gaigala un Rūta Ribele (Strenči). Jaunietes izšķirošajā spēlē sīvā cīņā ar rezultātu 1:2 piekāpās turnīra uzvarētājām. Trešo vietu izcīnīja sieviešu turnīra jaunākās dalībnieces Alīda Krumholce un Linda Vēvere no Strenčiem.   Vīriešu turnīrā vispirms komandas izspēlēja apakšgrupu spēles, pēc tam izslēgšanas spēles. Līdz lielajam finālam nokļuva Kaspars Jomerts un Kaspars Ločmels (Valmiera), un Andis Grundīzs un Ilvars Krūmiņš(Strenči/Valmiera). Šie abi volejbolistu pāri nebija piedzīvojuši zaudējumu nevienā no iepriekšējām spēlēm.

 “Aizraujošā spēlē par pirmo vietu nedaudz veiksmīgāki izrādījās Kaspars Jomerts un Kaspars Ločmels, kuri divu setu spēlē uzvarēja ar rezultātu 14:16, 15:11. Otrajā vietā ir Andis Grundīzs un Ilvars Krūmiņš. Trešo vietu vīriešu turnīrā izcīnīja strencēnieši Armands Vorps un Pēteris Āķeris (Strenči), kuri mazajā finālā uzvarēja Gintu Čukuru un Matīsu Ziemuli (arī no Strenčiem - redakcijas piezīme),” informē A. Kalniņš.

5. - 8.vietā vīriešu turnīrā ierindojās Gvido Balodis/Kristaps Bormanis (Strenči), Kārlis Gaigals/Kristaps Vēveris (Strenči), Artis Eglītis/Ralfs Eglītis (Valmiera), Kaspars Ielītis (Beverīnas novads) /Ansis Brūvelis (Strenči).Vairāk lasiet laikrakstā “Ziemeļlatvija” ceturtdien, 7. augustā.

Basketbols