Turnā sāksies Ērģemes pagasta pludmales volejbola čempionāts 3

10. jūlijā Turnā startēs Ērģemes pagasta pludmales volejbola čempionāts. Čempionāts norisināsies četros posmos – 10. jūlijā Turnā, 17. jūlijā Ērģemē, 24. jūlijā Turnā un 31. jūlijā Ērģemē. Posmu sākums plkst. 18:00. Kopvērtējumā tiks vērtēti 3 veiksmīgākie posmi.

NOLIKUMS

Sacensībās īpaši tiek aicināti startēt arī tie, kuri līdz šim uz pludmales volejbolu ir vairāk raudzījušies tikai no līdzjutēju pozīcijām. Turnīrā ir ieviesta interesanta sistēma, kurā handikaps, jeb papildus punkti tiks piešķirti jauktajiem duetiem un sieviešu duetiem cīņās pret vīriešu duetiem (sīkāk handikapu sistēma izskaidrota turnīra nolikumā). Tāpēc organizatori aicina ikvienu piedalīties un pavadīt četrus jūlija piektdienu vakarus draudzīgā un sportiskā atmosfērā!

Komentāri 3

Nu tiešām bez vārdiem.....

Šis ir labs - varbūt vajag uztaisīt atsevišķu turnīru mix un sieviešu pāriem, citādi drīz divus punktus sāks piešķirt par to, kad servē ar aizvērtu vienu aci un viena vietā varēsi gūt trīs punktus un bonusa piecus punktus par maiņas veikšanu iegūto pēdējo punktu, kur nu vēl aizsardzībā uzņemot špagatā vispār varēs gūt uzvaru visā setā ar daiļo izklupienu!

pirms 5 gadiem, 2015.07.02 10:58

yyy

MIX jau vispār pēc būtības nekas nopietns nav, jo dāmām taču tīkls pēc noteikumiem ir stipri zemāks. Tā kā...nopietniem spēlētājiem nopietni turnīri, bet iesācējiem un brīvā laika pavadītājiem savi un cik noprotu nekādas ceļazīmes uz olimpiskajām spēlēm šajā turnīrā izcīnīt nevarēs. :) Ideja interesanta, redzēs kā sevi attaisnos dzīvē.

pirms 5 gadiem, 2015.07.02 11:17

volejs

Tikko sportacenta portālā lasīju ziņu par Vasaras tautas kausu pludmales volejbolā, kurā arī būšot savdabīga handikapa sistēma, tā kā šī ideja nemaz nav tik absurda, kā izteicies pirmā komentāra autors.

pirms 5 gadiem, 2015.07.22 17:52

Basketbols