„Valentīndienas kauss” volejbolā. 2

 15.februārī Smiltenes tehnikuma zālē notika sieviešu volejbola turnīrs. Turnīru, pēc pašu iniciatīvas, rīkoja smiltenietes un tajā piedalījās 5 komandas - Valkas sieviešu komanda un pa divām komandām no Smiltenes un Grundzāles. Kā katrās sacensībās ir uzvarētāji un zaudētāji, bet sacensību gaisotne bija sportiski draudzīga un gandarītas bija visas turnīra dalībnieces.


      Pārliecinoši par turnīra uzvarētājām kļuva pieredzējušās Valkas komandas spēlētājas, kuras tikai vienu setu zaudēja Smiltenes 1.komandai. Valkas komandā spēlēja Maija Puķīte, Irēna Galgāne, Valentīna Vītola, Daiga Graudiņa, Sanita Ģeida un Aija Bērta. 

      Otrajā vietā ierindojās Grundzāles 1.komanda – Evija Skudra, Zita Zālīte, Anita Beitika, Antra Kļaviņa, Jeļena Zālīte, Dace Kalniņa.        Trešo vietu izcīnīja Smiltenes 1.komanda – Līga Osma, Evija Hirte, Sanita Briede, Liene Krūmiņa, Sanda Raiskuma, Inga Līcīte.   

   Gribu uzslavēt Grundzāles un Smiltenes aktīvās jaunās sievietes, kuras, blakus ikdienas darbam un ģimenei, atrod laiku arī volejbola treniņiem un citām fiziskajām aktivitātēm. Paldies Mārim Stabiņam un Līgai Osmai par savu komandu saliedēšanu un atbalstīšanu. Valcēnietes, novēlu jums nezaudēt savu optimismu un mīlestību uz volejbolu!

Komentāri 2

fans

smiltene gan cmuki zacheeni ar sho sporta veidu nodarbojas! :) tik zheel ka neuzvareja!

pirms 7 gadiem, 2014.03.01 15:29

Basketbols