Valka/Valga basketbolisti trenējas kopā ar bērniem un jauniešiem

24.augustā Valgas sporta hallē basketbola klubs "Valka/Valga" rīkoja atklāto treniņu latviešu un igauņu bērniem un jauniešiem vecumā no 6 līdz 18 gadiem. Pirmajā koptreniņā piedalījās kopā teju 50 jaunie basketbola censoņi.

Atklātā treniņa galvenā ideja ir popularizēt basketbolu un ar septembri sākt komplektēt bērnu un jauniešu basketbola grupas zēniem un meitenēm visās vecuma grupās, kas regulāri varētu trenēties šajā sporta veidā un piedalīties arī sacensībās. Valkas un Valgas zēni un meitenes būtu neatņemama sastāvdaļa no profesionāla basketbola kluba lielās ģimenes un šis projekts darbotos ilglaicīgi. 

Pirmajā treniņā ikvienam bija iespēja apgūt basketbola pamata elementus, driblējot, dodot piespēles un metot bumbu grozā. Klātesošajiem bija lieliska iespēja sajust profesionālu basketbolistu treniņu gaisotni un kopā ar viņiem izpildīt vingrinājumus.

Prasmīgākie jaunieši, kas jau kādu laiku apguvuši groza bumbas prasmes piedalījās dribla meistarības konkursā, kurā tika izkonkurēti, pat Valkas sporta internāta labākais bumbas pārvaldītājs Renārs Levics un "Valka/Valga" saspēles vadītājs no Lietuvas Ernests Bružs. Uzvarētājs savā īpašumā ieguva komandas fanu kreklu. 

Visi, kas ieradās saņēma arī piemiņas balvas no kluba un atspridzinošus dzērienu no kluba sponsora "A1M Cola". 

Vēl viens atklātais treniņš kopā ar profesionālajiem sportistiem paredzēts trešdien, 30.augustā Valgas sporta hallē (Adrese: J.Kuperjanovi 36, Valga) plkst. 17.00. Visi, kas vēlas piedalīties treniņā laipni aicināti, līdzi paņemot sporta apavus un sporta tērpu. Sīkākai informācijai var zvanīt pa tālruni – 22164050, vai uz e-pastu [email protected] .

Basketbols