“Valka/Valga Cup” turnīrs kā jauna tradīcija

Šīs nedēļas nogalē, no 15. – 17. septembrim Valkā un Valgā notiks jauns basketbola turnīrs profesionālajām vīriešu komandām “Valka/Valga Cup”. Basketbola turnīrs tiek iedibināts kā jauna tradīcija, kas turpmāk norisināsies katru gadu, radot komandām iespēju sagatavojoties sezonai, iepazīt dažādas basketbola sporta skolas un veicinot kontaktus starp komandām.

Šogad “Valka/Valga Cup” turnīrā piedalīsies BK “Valka/Valga”, BK “Valmiera Glass/ViA”, BK “BA Turība”, kā arī Valkas un Valgas sadraudzības pilsētas Marijampoles (Lietuva) basketbola klubs “Sūdava - Mantinga”.

  15. septembrī plkst. 16:30 Valgas sporta hallē turnīru atklās BK “Sūdava - Mantinga” - BK “Valmiera Glass/ViA”, bet plkst. 19:00 basketbola līdzjutēji aicināti atbalstīt BK “Valka/Valga” spēlē pret BK “BA Turība”. 

  Savukārt 16. septembrī plkst. 13:00 notiks turnīra “Valka/Valga Cup” spēle par 3. vietu, bet plkst. 15:30 – turnīra fināls. 

 

Basketbola līdzjutēji aicināti atbalstīt Valkas/Valgas komandu! Ieeja uz turnīra spēlēm ir bez maksas.

 

Kā jau bija vēstīts, aizvadītās nedēļas nogalē BK “Valka/Valga” piedalījās divās pārbaudes spēlēs pret BK “Valmiera Glass/ViA”, kurā BK “Valka/Valga” abās spēlēs guva virsroku ar rezultātiem 90:81 un 111:76. 

“Mums ir pieci latviešu spēlētāji – Edgars Lasenbergs, Kristaps Miglenieks, Roberts Freimanis, Elvijs Mičulis un jaunais Niks Višnēvics, kurš dzimis 1999. gadā. No Igaunijas spēlētājiem mums ir Rains Radiks, Roberts Petersons, Sanders Saare un Egerts Hallers. Tāpat mūsu sastāvā ir lietuviešu saspēles vadītājs Ernests Bružis. Tātad, komandā ir 10 spēlētāji plus mums ir Valkas sporta internāts, no kura regulāri treniņprocesā tiks piesaistīti jaunie spēlētāji,” komentē kluba galvenais treneris Kristaps Zeids. 


Basketbols