„VEF Rīga” pretinieki piektdien Smiltenē būs „Jūrmala/ Fēnikss” 6

Pirmdienas vakarā kļuva zināms, ka titulētās „VEF Rīga” pretinieki „Aldaris” Latvijas Basketbola līgas pusfināla sērijā būs „Jūrmala/ Fēnikss” komanda, kas visai negaidīti sērijā līdz trijām uzvarām ar 3:1 pārspēja „Valmieru”. 

Pusfināla sērijas pirmā spēles piektdien pulksten 19.00 norisināsies Smiltenes sporta hallē. 

Jau vēstījām, ka vairākkārtējā valsts čempionvienība basketbolā „VEF Rīga” arī šogad savu pirmo „Aldaris” Latvijas Basketbola līgas pusfināla spēli aizvadīs Smiltenes sporta hallē. Spēle norisināsies piektdien, 25. aprīlī, pulksten 19.00. Smiltenes novads tik augsta līmeņa komandu sporta notikumu piedzīvos otro gadu pēc kārtas.

„VEF Rīga” pretinieki pusfinālā tika noskaidroti „Valmieras” un „Jūrmala/ Fēnikss” komandu duelī. Ja pirms sērijas par favorītiem tika uzskatīti valmierieši, tad jūrmalnieki jau no pirmās spēles gribēja pierādīt pretējo. Pirmajā cīņā Valmierā kūrortpilsētas basketbolisti uzvaru izrāva pēdējā sekundē. 

Otrajā cīņā valmierieši revanšējās, bet tad Jūrmalai izdevās gūt divus panākumus smagās cīņās, tādējādi pirmo reizi vēsturē iekļūstot Latvijas Basketbola līgas pusfinālā. Ļoti liels nopelns šajā panākumā ir komandas galvenajam trenerim Aināram Zvirgzdiņam, kurš spēja izveidot saliedētu un spēcīgu komandu. Interesants fakts ir tas, ka Zvirgzdiņš arī pērn bija Smiltenē, strādājot par „Barons kvartāls” komandas trenera asistents.„VEF Rīga” un „Jūrmala/ Fēnikss” duelī par pārliecinošiem favorītiem tiek uzskatīti rīdzinieki, kas Smiltenē būs mājinieku statusā.

 „VEF” regulāro turnīru noslēdza otrajā vietā, kamēr jūrmalnieki bija sestie. Tomēr abu komandu vienīgajā tikšanās reizē Jūrmalā uzvaru dramatiskā spēles otrajā pagarinājumā izrāva mājinieki.

Komentāri 6

Toms Markss

Biļetes uz spēli iespējams iegādāties Smiltenes kultūras centra kasēs no trešdienas.

pirms 7 gadiem, 2014.04.22 09:42

cena

Kāda būtu biļešu cena?

pirms 7 gadiem, 2014.04.22 14:45

kristians markss

tas bija mans labais un mijis bralis Toms markss es asmu priecigs pasa vu brali tomu marksu jo vijs manis dara priecigu vijs ka vel bija lati vijš man iedeva 2latus tagat ir ero vijš man iedeva 1ero pa 2dienam lai manam bralim it labi darba toms ie daudz daudz labaks neka mana masa madara marksa mans labais bralis toms

pirms 7 gadiem, 2014.04.23 18:26

:)

Nu jā... :))

pirms 7 gadiem, 2014.04.23 23:57

kristians markss

esu sajusma ka notiek jau 2reizi smiltene baskedbols tad bija fef pret boronu un tagad ir fef pret venspili

pirms 7 gadiem, 2014.04.23 19:06

Basketbols