Beidzot arī uzvara

Vidzemes reģiona 2. līgas čempionāta spēlē futbolā svētdien FK "Valka" savā laukumā tikās ar FK "Priekuļi" un izcīnīja uzvaru ar 5:3.

Spēles sākums šķita ļoti cerīgs, jo mājinieki uzbruka daudz. 9. minūtē pirmos vārtus valcēniešu labā guva Konstantins Belovs. Divi rezultatīvi sitieni pēc kārtas izdevās Marekam Cibuļskim un rezultāts kļuva 3:0. Viņš komandā atgriezies pēc ilgāka laika, jo ārstēja gūto savainojumu.

Mājinieki turpināja uzbrukt, bet puslaika beigās viesi pārkāpa noteikumus pret K. Belovu, un tiesnesis norādīja uz 11 metru atzīmi. Sergejs Thielemanns sita precīzi un rezultāts kļuva 4:0.

Arī otrajā puslaikā laukuma saimnieki turpinaāla uzbrukt un spēlējošais treneris Agnis Kārkliņš 51. minūtē rezultātu paaugstināja. Diemžēl pretinieks padoties negrasījās, un 27 minūšu laikā guva trīs vārtus. "Mums šī nav pirmā reize, kad pārliecinoša rezultāta laikā komanda it kā iemieg.

Pavasarī, cīnoties ar FK "Priekuļi", arī no 5:0 nobraucām uz 5:3. Psiholoģiski nevaram noskaņoties, ka jāspēlē visas 90 minūtes," "Ziemeļlatvijai" komentē komandas menedžeris Ivars Meļķis.

Nākamo spēli komanda aizvadīs 24. jūlijā, tiekoties ar FK "Ērgļi", kas atrodas tabulas lejasgalā.