Beigusies motokrosa sezona

Ir zināmi Latvijas Motosporta federācijas rīkotā Latvijas kausa kopvērtējuma rezultāti. Federācijas rīkotajās sacensībās šosezon no Smiltenes novada startēja trīs sportisti - Raimonds Kalniņš, Rihards Spilva un Vairis Aļeksējevs. Viņi pārstāv klubu "CAMK Latgale".

 

Motosportisti ar saviem rezultātiem ir ne visai apmierināti, jo ne visos posmos gājis tā, kā cerēts. Hobiju 2 klasē kopvērtējumā R. Kalniņš ir 7., iesācējos R. Spilva 6. Diemžēl neizdevās uzzināt MX2 klases braucēja V. Aļeksējeva rezultātu.

 

 

Smiltenes Centra vidusskolas skolnieks Rihards Spilva šo sezonu uzsāka Latvijas Alternatīvās motosporta asociācijas rīkotajos posmos, nevis federācijas, startējot federācijas gonkās. Pirmajā posmā motosportistu pievīlusi tehnika, bet otrajā izcīnīta otrā vieta.

 

 

Nākamās - Latvijas motosporta federācijas rīkotās sacensības, kurās jau ar pirmo mēģinājumu izcīnīta pirmā vieta. "Konkurence ir liela, no pirmā sešnieka jebkurš var būt pirmais," par citiem sportistiem spriež R. Spilva. Arī bez traumām šī sezona nav pagājusi, Gulbenes trasē jaunietis apmetis vairākus kūleņus, līdz ar to kopvērtējums noslīdējis līdz sestajai vietai.

 

 

"Dažās gonkās paliku bez punktiem tehnisko kļūmju dēļ, bet kopvērtējums bija salīdzinoši labs. Bet tad tie kūleņi Gulbenes trasē un tagad jāremontē gan tehnika, gan kāja," skumji saka motosportists. Par nākamo sezonu Rihards pagaidām neizsakās, jo traumētajai kājai nepieciešamas divas operācijas un pusgadu ilga atveseļošana. "Turklāt tam visam ir nepieciešami līdzekļi," saka R. Spilva.

Sports