BK "Valmiera" piedzīvo zaudējumu pret "Ventspili"

Šovakar, 5.decembrī, Latvijas Basketbola līgas ietvaros BK "Valmiera" izbraukumā atkārtoti tikās ar BK "Ventspils" vienību. BK "Valmiera" piedzīvoja zaudējumu ar 86:59.

„BK "Valmiera" rezultatīvākie bija Deivīns Deiviss kurš guva 12 punktus, kā arī Juris Andžejevskis un Artūras Valeika katrs pa 11 punktiem. Savukārt pretiniekiem rezultatīvākie bija Dairis Bertāns ar 16 punktiem un Mareks Jurevičus ar 13 punktiem savā kontā," informē BK „Valmiera" sabiedrisko attiecību speciāliste Kate Glika.

Viņa norāda, ka spēle iesākās ar mājinieku izrāvienu un pirmās ceturtdaļas beigās rezultātu starpība sasniedza jau 16 punktus (31:15). Otrajā ceturtdaļā pretinieks turpināja palielināt pārsvaru, kamēr "Valmierai" spēle nevedās un ceturtdaļā izdevās gūt tikai 9 punktus (51:24).

Trešajā ceturtdaļā "Valmierai" izdevās gūt 20 punktus, bet tas situāciju uz rezultāta tablo neizmainīja, jo vadībā ar 24 punktu pārsvaru atradās "Ventspils". Pēdējā ceturtdaļā spēles gaitā īpašu pavērsienu nebija un iekrātais punktu pārsvars nodrošināja "Ventspilij" pārliecinošu uzvaru..

„Spēli uzsākām ļoti slikti, jo daudz kļūdījāmies un pretinieks ļoti labi izmantoja mūsu kļūdas aizsardzībā. Nespēlējām pietiekami aktīvi un pretinieks ieguva pārliecību, ka var mūs uzvarēt. Tas mūs izsita no ritma un nevarējām savākties - "salaidām visu grīstē".

Galvenā mācība ir tāda, ka nedrīkst šādi uzsākt nevienu spēli. Nākamā spēle ir piektdien pret "Ņevežis", kas mums ir ļoti svarīga un nedrīkstam pieļaut tās pašas kļūdas," norādījis treneris Gatis Melderis.

Rezultāts pa ceturtdaļāmVentspils - Valmiera (31:15, 20:9, 17:20, 18:15)

BK "Valmiera": Deiviss 12, Andžejevskis 11+5AB, Valeika 11+11AB, Amoliņš 10, Kaufmanis 5, Krešnars 5, Graudiņš 3, Bērziņš 2.

BK "Ventspils": Bertāns 16, Jurevičus 13+6AB, Bērziņš 11, Zaķis 11, Kalve 8, J. Strēlnieks 7, Petvejs 7, A. Strēlnieks 5, Meiers 4, Blaus 2, Skots 2.

K. Glika piebilst, ka nākamo Baltijas Basketbola līgas spēli basketbola klubs "Valmiera" aizvadīs 11.decembrī savās mājās uzņemot lietuviešu "Ņevežis" vienību.

Sports