BMX braucēji iepazīst jauno trasi

Pagājušās nedēļas nogalē Smiltenes BMX kluba "Silvas ziķeri" braucēji un Valkas "Alko" sportists devās uz atklāšanas sacensībām jaunajā Madonas trasē. Šoreiz svarīgāk par rezultātiem esot bijis iepazīt trasi.

 

"Madonas kausā" uz starta pavisam stājās teju vai simts BMX sportistu. Protams, neizpalika cīņa par uzvaru katrā klasē. Tomēr šoreiz lielāka interese bija par jauno trasi. Kāda tā ir, cik ātra un interesanta pašiem braucējiem.

 

"Silvas ziķeru" valdes priekšsēdētājs treneris Ģirts Kātiņš stāsta, ka dienu pirms sacensībām lijis lietus, tāpēc trase bijusi slapja. Viņaprāt, tā esot interesanta. "Starta kalns un pirmā taisne ir ātrākā Latvijā. Tas braucējiem patīk, jo uzreiz ir liels ātrums. Tikai tas jāprot savaldīt, lai nav kritienu," saka Ģ. Kātiņš.

 

Mūsējo rezultāti Madonā: B6 grupā 4. vietā Ronalds Kalniņš; B8 3. Krists Dundars; B9 1. Kristiāns Šmulāns; B10 6. Edvards Veiss; B11 6. Kārlis Brikmanis; B11 8. Renārs Auga; B14 1. Jānis Ērglis; B16 5. Sandra Aļeksejeva; Elitē 7. Kristaps Leoskis, 12. Kristaps Ozoliņš.

Sports