BMX: Cīnās par augstām vietām čempionātā

Ir apkopoti un zināmi rezultāti svētdien Valkā notikušā prezidenta kausa izcīņa BMX sacensībās. Tur veiksmīgi startēja puiši no "Silvas ziķeriem".

 

"Diemžēl daudz braucēju šo trasi nenovērtēja un dalībnieku nebija daudz. Mūsējie finālā cīnījās ar spēcīgiem pretiniekiem," komentē kluba prezidents Ģirts Kātiņš. Viņš savu audzēkņu startu kopumā vērtē kā veiksmīgu.

 

Finālbraucieni: B 5-6 grupā: 4. Krists Jānis Dundurs. B 7-8: 1. Elvis Kristiāns Šmulāns, 3. Arnijs Kuratņiks, 8. Edvards Veiss. B 9-11: 7. Kārlis Brikmanis. B 15-18: 6. Kristaps Rakstelis, 7. Kristaps Leosks. Valcēnieši Emīls Pauders un Miks Mazurs pagaidām vēl uzkrāj pieredzi cīņām par augstākām vietām.

 

Nākamās sacensībās BMX braucēji aizvadīs 6. un 7. septembrī Valmierā, kur notiks nacionālā čempionāta 7., tātad noslēguma kārta. Četri smiltenieši cīnīsies par augstām vietām sezonas kopvērtējumā. Valmierā notiks arī BMX 20 gadu jubilejas svētku svinības un Baltijas Valdeko kausa izcīņa, kurā piedalīsies arī braucēji no Krievijas, Ukrainas, Lietuvas un pat tālās Āfrikas. Šajās sacensībās braucēji varēs nopelnīt punktus UCI ranga tabulai.

Sports