BMX: Junioru meitene – piektā

Smiltenes BMX kluba "Silvas ziķeri" sportisti Sandra Aleksejeva un Kārlis Brikmanis startējuši Eiropas čempionāta 3. posmā Čehijā. Junioru meitene, izcīnot piekto pozīciju, iekļuva labāko astotniekā.

 

Jau rakstījām, ka BMX braucēja Sandra Aleksejeva plāno piedalīties visos Eiropas čempionāta posmos, savukārt Kārlis Brikmanis ar ģimeni devās uz sacensībām, lai uzkrātu pieredzi. Puisis piedalījās tikai trešajā posmā un startēja 11 un 12 gadu vecuma grupā.

 

 

Kārlis tur bija viens no jaunākajiem, tāpēc par uzvarām cīnīties viņš vēl nespēj, bet pieredzi uzkrāt gan. "Tās dēļ vien ir vērts piedalīties. Novērtēt, kā konkurenti brauc, un saprast, pie kā pašam vēl jāpiestrādā," domā "Silvas ziķeru" valdes priekšsēdētājs treneris Ģirts Kātiņš.

 

Sandras sniegumu Eiropas čempionātā trenerim grūti novērtēt, jo 4. posmā meitene krita, tādējādi paliekot 6. "Grūti spriest, jo Sandra principā nebija gatavojusies. Viņa atveseļojās no konkurentes izraisītā kritiena, ko bija guvusi pirmajā posmā. Ja visu laiku finālos brauks, būs labi," komentē Ģ. Kātiņš.

 

Patlaban S. Aleksejevai priekšā čempionāta 5. un 6. posms, kurš notiks 5. un 6. maijā Itālijā.

Sports