BMX kluba “Silvas ziķeri” braucēji Lietuvas trasē ātri un pārliecinoši

Smiltenes BMX kluba "Silvas ziķeri" sportisti Lietuvas atklātajās meistarsacīkstēs un čempionātā Šauļos izcīnīja visas trīs godalgas. Prieks par uzvarām, kaut arī kaimiņi lietuvieši sacensības esot noorganizējuši zemā līmenī.

 

Gatavojoties Latvijas čempionāta BMX 1. posmam, kas notiks 23. maijā Ventspilī, Smiltenes BMX kluba "Silvas ziķeru" sportisti savu meistarību izmēģina sacensībās Lietuvā. Tur startēja arī bijušais "ziķeru" braucējs Arnijs Kuratņiks (tagad pārstāv Valkas BMX klubu "Alko").

 

Pirmajā dienā Šauļos notika atklātās meistarsacīkstes. Tajās B9 - 10 grupā 2. Elvis Kristiāns Šmulāns; B11 3. Renārs Auga. Nepaveicās šīs grupas braucējam Kārlim Brikmanim, kurš virāžā nokrita. Tādējādi puisis finišā neieguva augstu vietu. Junioros pirmais bija Kristaps Leosks.

 

Nākamajā dienā no Valkas rajona Lietuvas čempionātā startēja A. Kuratņiks (B9) un R. Auga (B11). Abi puiši izcīnīja 2. vietu.

 

"Silvas ziķeru" treneris Ģirts Kātiņš stāsta, ka B10 un B11 grupā braucēji ir spēcīgi. "Eiropā un pasaulē tieši šīs klases sportisti ir finālā. Tomēr kopumā konkurence ir vājāka nekā Latvijas čempionātā," saka Ģ. Kātiņš.

 

 

Viņš nezina, vai ar saviem audzēkņiem vēl dosies uz sacensībām kaimiņvalstī. "Slikti noorganizētas sacensības. Čempionātā labāko trijniekam pat diplomus nepasniedza," tā "Silvas ziķeru" treneris.

Sports