Būs tradicionālais Lieldienu zaķa skrējiens Valkā

Pirmdien, 22. aprīlī, Otrajās lieldienās, pulksten 9.30 Lugažu laukumā lieli un mazi kopā ar Lieldienu zaķi varēs šūpoties, krāsot Lieldienu olas un pēc tam tās mest un ripināt. Būs iespēja arī baudīt siltu tēju un iestiprināties ar pīrāgiem. 

Pēc tam norisināsies tradicionālais Lieldienu zaķa skrējiens. Dalībnieku reģistrācija no pulksten 10 līdz 10.50. Starts bērnu skrējienam – pulksten 10.30. Distances garums – 600 metru apkārt Lugažu laukumam. Starts pamatdistancei – pulksten 11. Tās garums – aptuveni 3,3 kilometri pa pilsētas ielām. Trase ir izveidota, sākot no pilsētas kultūras nama, tad pa Ausekļa, Rūjienas, Varoņu un Tālavas ielu un atpakaļ pa Ausekļa ielu uz finišu pie pilsētas kultūras nama. Šoferiem būs jārēķinās ar transporta kustības ierobežojumiem. 

Ar skrējiena Tkrekliem apbalvos 10 ātrākos vīriešus un 10 ātrākās sievietes, kā arī 10 Tkreklus izlozēs starp visiem dalībniekiem.
Skrējiena dalības maksa – viena krāsota Lieldienu ola.

Šajā pašā dienā pulksten 14 Mierkalna tautas namā notiks Pavasara janpadracis kopā ar Lieldienu zaķi. Uz pasākumu aicināti gan lieli, gan mazi, līdzi ņemot vienu krāsotu olu un saulainu garastāvokli.

Pēc ta pulksten 15 akcijas “Satiec savu meistaru” ietvaros varēs piedalīties radošajā darbnīcā “Sašuj un modelē savu iepirkumu maisiņu”.    

20190419-1009-lieldienu-zaka-skrejiens.j

Sports