Čempions florbolā noskaidrots (precizēta 3. rindkopa) 2

Ceturtdien Valkas ģimnāzijas sporta hallē noslēdzās novada atklātais čempionāts florbolā, kurā par uzvarētāju lauriem pavisam cīnījās astoņas komandas.

Komandas bija sadalītas divās apakšgrupās. A grupā, pārliecinoši uzvarot visās spēlēs, 1. vietu izcīnīja "Čomi", 2. vietā "Ērģeme", 3. "Valkas jaunieši, bet turnīra tabulas apakšgalā atrodas "Marss". B grupā: 1. "Burtnieku novads", 2. "Spartieši", 3. "Šoks", 4. "Melnie vilki" no Valmieras.

Ceturtdien notikušajā pusfināla spēlē "Ērģeme" zaudēja "Burtnieku novadam" . Otrajā spēlē "Čomi" apspēlēja "Spartiešus".

Finālspēlē par 3. un 4. vietu "Ērģeme" pieveica "Spartiešus". Savukārt jau vēlā vakara stundā ar finālspēli starp komandām "Burtnieku novads" un "Čomi" (4:5) noslēdzās Valkas novada 2011. gada atklātais čempionāts florbolā.

Galīgais vietu sadalījums: 1. "Čomi", 2. "Burtnieku novads", 3. "Ērģeme", 4. "Spartieši", 5. "Šoks", 6. "Valkas jaunieši", 7. "Marss", 8. "Melnie vilki".

"Esam priecīgi, gandarījums ir par uzvaru finālā. Protams, gāja grūti, jo labi zinājām, ka pretinieks ir sīksts, stiprs un cīnās līdz pēdējai minūtei, tomēr spēli izdevās saglābt," komentē "Čomu" kapteinis Ilvars Rullis.

Viņš piebilst, ka faktiski visu turnīru komanda nospēlēja astoņu cilvēku sastāvā. Vēl pusfināla pirmajā pusē cīnījās viņa desmitgadīgais dēls Aivars, taču finālā pret nobriedušiem vīriem palīdzēt nevarēja.

 

Komentāri 2

Autor....Ērģeme pusfinālā zaudēja Burtniekiem un tāpēc tai nācās cīnīties par 3. vietu! Maza kļūda Jums tur tekstā ielavījusies!:)

pirms 9 gadiem, 2011.05.02 12:35

Aldis

Taisnība, tā ir drukas kļūda, jo "Ērģeme" patiešām zaudēja, taču par galīgo vietu sadalījumu un ērģemiešu bronzu ir prieks

pirms 9 gadiem, 2011.05.02 13:09

Sports