Čempionus kronēs pašu mājās 7

Valkas rajona "Sporta laureāts 2008" pasākums notiks 24. janvārī Valkas ģimnāzijas aktu zālē, un atlikušas tikai dažas dienas, lai pieteiktos apmeklēt šo sportistiem gada nozīmīgāko pasākumu.

 

Individuāli

1. Liene Puriņa - Latvijas II Olimpiādē 100 m skrējienā 2. vieta.

2. Raivis Zaķis - Latvijas II Olimpiādē 10000 m skrējienā 2. vieta.

3. Agnese Briede - Latvijas jaunatnes čempionātā telpās B grupā augstlēkšanā 2. vieta.

4. Arnis Ozoliņš - Latvijas Republikas 61. skolu spartakiāde pavasara krosā 1988.- 1989.g.

dzimušo grupā 3000 m distancē 3. vieta.

5. Klāvs Karlsons - Baltijas valstu U-16 sacensībās augstlēkšanā 2.vieta.

6. Līna Mūze - Latvijas čempionātā A grupā šķēpa mešanā 1. vieta.

7. Intars Išejevs - Baltijas valstu U-16 sacensībās šķēpa mašanā 1.vieta.

8. Una Kalnīte - Latvijas čempionātā A grupā lodes grūšanā 1.vieta.

9. Zita Sproģe - Latvijas sporta veterānu savienības pavasara krosā 5000 m distancē 1. vieta.

10. Astrīda Kalniņa - Latvijas sporta veterānu savienības sacensībās diska mešanā un lodes grūšanā un šķēpa mešanā 1. vieta.

11.Dzintars Briedis - Latvijas sporta veterānu savienības sacensībās diska un šķēpa mešanā 1. vieta.

12. Ligija Rainbaha - Latvijas sporta veterānu savienības sacensībās augstlēkšanā 1. vieta.

13. Sandra Aleksejeva - BMX Eiropas čempionāta 5. kārtas 3. vietas ieguvēja junioriem.

14. Arturs Pauliņš - Baltijas čempionātā orientēšanās stafetē 1.vieta, Latvijas kausa kopvērtējumā V-20 grupā 2. vieta.

15. Sendijs Kangro - Latvijas orientēšanās sprinta kausa kopvērtējumā 1. vieta.

16. Ēriks Ūdris - Latvijas čempions orientēšanās sportā maratona distancē V-45 grupā.

17. Aldis Lapiņš - Latvijas čempions orientēšanās stafetēs V-170 grupā.

18. Guntis Upacers - Latvijas čempions orientēšanās stafetēs V-195 grupā.

19. Pēteris Bušs - Pasaules čempionātā akadēmiskā airēšanā U-18 grupā 6. vieta pārairu četriniekā.

20. Māris Stalis - Latvijas čempionātā autokrosā 1. vieta 1600 kubikcentimetru klasē.

21. Jānis Aleksejevs - FIA NEZ Ziemeļeiropas zonas valstu čempionātā rallijkrosā 1. vieta 1600 kubikcentimetru klasē.

22. Gatis Smukulis - XXIX vasaras olimpisko spēļu dalībnieks riteņbraukšanā, Latvijas II Olimpiādē riteņbraukšanā individuālā un grupas braucienā 2. vieta.

23. Austris Štāls - Latvijas II Olimpiādē pludmales volejbolā 1. vieta.

24. Jānis Grīnbergs - Latvijas II Olimpiādē pludmales volejbolā 1. vieta.

25. Juris Siliņš - Baltija veterānu 9.čempionātā galda tenisā 1. vieta.

26. Mārtiņš Beiša - Baltijas valstu čempionātā ugunsdzēsības sportā kaujas izvēršanā no motorsūkņa vecākajā grupā 1. vieta.

27. Artūrs Kurmejevs - Latvijas čempionātā ugunsdzēsības sportā vecākajā grupā āķkāpnēs 1. vieta.

28. Dace Gaigala - Latvijas čempionātā sprintā orientēšanās sportā S21E grupā 1. vieta.

29. Liene Brūvele - Pasaules čempionātā rogainingā 12. vieta, Pasaules studentu čempionātā stafetē 6. vieta.

30. Vita Cīrule - Eiropas meža darbinieku čempionātā orientēšanās sportā S-35 grupā individuālā distancē 2. vieta, stafetēs - 1. vieta.

31. Videga Gaigala - Eiropas meža darbinieku čempionātā orientēšanās sportā S-35 grupā stafetēs 1. vieta.

32. Gunta Dudele - Eiropas meža darbinieku čempionātā orientēšanās sportā S-45 grupā individuālajā distancē 4. vieta, stafetēs - 1.vieta.

33. Ilze Jokste - Swedbank jaunatnes basketbola čempionātā 2. divīzija 2. vieta.

34. Sintija Gaile - Swedbank jaunatnes basketbola čempionātā 2.divīzija 2. vieta.

35. Elza Cīrule - Latvijas Jaunatnes čempionātā pludmales volejbolā 3. vieta.

36. Zane Cera - Latvijas jaunatnes čempionātā pludmales volejbolā 3. vieta.

37. Liene Cīrule - Latvijas jaunatnes čempionātā pludmales volejbolā 2. vieta.

38. Everita Kondratjeva - Latvijas jaunatnes čempionātā pludmales volejbolā 2. vieta.

39. Jānis Beitiks - Baltijas valstu nedzirdīgo 37. spartakiādē 2. vieta šahā.

40. Anete Skrastiņa - Latvijas čempionātā junioriem kalnu slēpošanā 1. vieta.

41. Matīss Mežulis - Swedbank jaunatnes basketbola čempionātā 1. divīzija 8. vieta.

42. Jānis Rezins (seniors) - Latvijas čempionātā kalnu riteņbraukšanā senioriem 1. vieta.

43. Jānis Rezins (juniors) - Latvijas čempionātā kalnu riteņbraukšanā junioriem 1. vieta.

44. Gatis Spunde - Eiropas kausa izcīņā II līgas A grupā 400 m barjerskrējienā 1. vieta.

 

Komandas.1. Valkas pamatskola - Latvijas Republikas 62. skolu spartakiādē Hanzas maiznīcas skolu krosa stafetēs pamatskolu grupā 2. vieta.

2. Smiltenes ģimnāzijas komanda - Latvijas Republikas 62. skolu spartakiādē orientēšanās sportā V-16 grupā 1. vieta komandu vērtējumā.

3. Blomes pamatskolas meitenes Latvijas Republikas 62. skolu spartakiādē Hanzas maiznīcas skolu krosa stafetēs mazo pamatskolu grupā 93. - 94. gadā dzimušo 4x1000 metros 1. vieta (kopvērtējumā - 3. vieta).

4. Smiltenes ģimnāzijas komanda - Skolu kausa izcīņā futbolā vecākajā grupā 1. vieta.

5. Valkas policijas pārvalde - Valsts Policijas spartakiādē šaušanā ar dienesta ieroci komandu vērtējumā II līgā 1. vieta.

6. Valkas ģimnāzija - Latvijas Republikas 61. skolu spartakiādē komandu vērtējumā 4. grupā 3. vieta.

 

Nominācijās:Sportiskākā mācību iestāde skolu grupā (skolēnu skaits mazāks par 100 skolēniem) - Blomes pamatskola.

Sportiskākā mācību iestāde skolu grupā (100 - 200 skolēnu) Grundzāles pamatskola.

Sportiskākā mācību iestāde skolu grupā (vairāk par 200 skolēniem) - Smiltenes tehnikums.

Gada labākais sportists - Gatis Smukulis.

Gada labākā sportiste -Līna Mūze.

Gada sporta veterāns - Juris Siliņš.

Gada sporta veterāne - Zita Sproģe.

Gada treneris - Andis Rozītis.

Labākais sporta skolotājs - Andis Rozītis.

Labākā komanda - Latvijas II Olimpiādes pludmales volejbola komanda.

Labākais sporta klubs - Valkas šaha klubs.

Labākā pilsētas pašvaldība - Smiltenes pilsētas pašvaldība.

Labākā lauku pašvaldība - Variņu pagasta pašvaldība.

 

Valkas rajona "Sporta laureāts 2008" pasākums notiks 24. janvārī Valkas ģimnāzijas aktu zālē pulksten 17.00 pie klātiem galdiem.

Dalības maksu jānokārto līdz 20. janvārim ieskaitot - Smiltenes sporta skolā - Smiltenē, Gaujas ielā 2, tālrunis 64774864; Valkas rajona padomē - Valkā, Semināra ielā 9, pie Mudītes Karu, tālrunis 64707482; Valkas rajona BJSS - Valkā, Semināra ielā 27a pie Ādolfa Bondara, Lijas Krūkliņas, tālrunis 64723942 un Mudītes Gerkes, tālrunis 64722046.No Smiltenes uz pasākumu dosies autobuss. Pulcēšanās pie Smiltenes sporta skolas un izbraukšana pulksten 16.00. 

Komentāri 7

Defekts

Nu "zaķēns" un Liene Puriņa Olimpiādē gan izcīnīja otrās vietas. Manuprāt tas viens jaunietis arī met šķēpu nevis lec augstumā. Jautājums - kapēc gadu no gada rajona padome pieļauj kļūdas laureātu apzināšanā.

pirms 12 gadiem, 2009.01.16 12:55

Aldis

Lasītājam taisnība. Sazinājāmies ar rajona padomi un kļūda ir novērsta. laikrakstā ārī būs pareizi.

pirms 12 gadiem, 2009.01.16 15:23

Nesaprastais

Kur tad Jānis Ērglis, Latvijas čempions BMX U- 13 vecuma grupā!!!!!

pirms 12 gadiem, 2009.01.16 17:39

16

jau pagājušajā gadā bija skaidrojums,ka tur vērtē no 16 gadu vecuma.Skolēnus līdz tam vajadzētu vērtēt solu pārvaldei,vai sporta skolām.

pirms 12 gadiem, 2009.01.17 14:50

Nesaprastais

Jā, es saprotu, bet man liekas, ka Jānis Ērglis mācās vienā klasē ar Everitu Kondratjevu, kur te sešpadsmit gadi......!!!! Kur te taisnība?

pirms 12 gadiem, 2009.01.17 18:55

kāpēc?

Kāpēc nav rajona atbildīgās sporta darbinieces skaidrojuma?Ir ziņas no drošiem avotiem,ka sporta padome ,kad skatīja to sporta laureātu sarakstu,viņai to uzdeva izdarīt!Tad arī neskaidrību būtu mazāk.Bez tam sarakstā nepamatoti ir iekļauta Valkas policijas pārvalde-viņu resora sacensību rangs un šaušanas disciplīna neatbilst tiem kritērijiem pēc kuriem varētu vērtēt.Vismaz iepriekš kritēriji bija Latvijas čempionāts un tam pielīdzināmas sacensības,starptautiskās un definētas sacensības skolēniem un veterāniem.Vai tad tagad atkal izmaiņas?Arī par šaha klubu, īsti nopietni neizklausās,ka tas ir labākais.

pirms 12 gadiem, 2009.01.18 09:20

Sports