Cēsnieki rāda florbola paraugdemonstrējumus 6

13. decembrī Cēsīs notika vietēja florbola kluba mačs ar FK "Valka". Viesi tika sagrauti ar 0:21.

"Šo spēli var saukt par florbola paraugdemonstrējumiem, kurus rādīja cēsnieku uzaicinātie augstākās līgas meistari. Pēc spēles ienāca prātā kādas multfilmas varoņa teiciens: " Jā, mēs te lejā esam tikai niecības, bet tur augšā ir tā īstā dzīve..."," "Ziemeļlatvijai" pauž komandas treneris Dainis Ābols.

Tā nu florbola federācija iekārtojusi, ka otrā līga ir treniņu poligons tiem klubiem, kuriem ir komandas augstākajā līgā. Spēlētāji var spēlēt gan augstākajā gan otrajā līgā sava kluba ietvaros. Mūsu apakšgrupā tās ir Rubene, Cēsis un Valmiera, kur treneri var manipulēt ar spēlētājiem pēc to sagatavotības, bet Mazsalaca, Kalsnava, Limbaži un Valka iztiek arī ar tādiem, kas pirmo reiz šogad paņēmuši nūju rokās.

"Tomēr mūsu puiši ir tikai ieguvēji, jo, uz savas ādas izbaudot šādas spēles, redz, uz ko tiekties," pārliecināts treneris. Viņam šāda pieredze ir kopš 1996. gada, kad Latvijas izlases sastāvā tika piedzīvots zaudējumu pret zviedriem 0:18, taču šis apstāklis bija liela motivācija turpināt treniņus un kāpināt meistarību ar vēl lielāku sparu.

D. Ābols pēc Cēsīs piedzīvotās neveiksmes ir pārliecināts, ka puiši izdarīs pareizos secinājumus un gatavosies nākamajiem pārbaudījumiem. Viņš atzīst, ka Cēsīs ļoti pietrūcis Valkas līdzjutēju.

Pirmā spēles trešdaļa nemaz neliecināja, ka gaidāma tāda sagrāve. Pirmie vārti krita spēles 11. minūtē, bet nākamie - 13. minūtes sākumā. Toties otrā trešdaļa parādīja, kas ir kas. Līdz pat 36. minūtei ar nepilnu divu minūšu intervālu mājinieki guva 10 vārtus. Trešais periods no otrā īpaši neatšķīrās - laukuma saimnieki guva deviņus vārtus.

Komentāri 6

Skatītājs

Interesanti..... FK"Valka"-- treneris kas saņem algu( ne jau santīmus),viss apmaksāts
Mazsalaca---bez trenera, spēlē par saviem līdzekļiem

Paskataties tabulā kāda ir abu komanda vieta tabulā un bilance. Viela kluba vadībai pārdomām?????? Vismaz man rodas jautājumi

pirms 12 gadiem, 2008.12.15 19:43

Valmierietis

Skatītāj,Jūsu vēl dzīvojat un domājat kā 20.gadsimtā.......

pirms 12 gadiem, 2008.12.15 22:15

bumbambā

Ja Valkas komandā tiek ņemti spēlētāji, kas šogad tur nūju pirmo reizi rokā, kapēc tad jāspēlē šādā turnīrā un jātērē nauda un jāpiedzīvo sagrāves. Bez tam, ar nūjas turēšanu rokās vien ir par maz. Piedalaties rajona čempionatā, izveidojiet grupu sporta skolā, gūstiet iemaņas un pēc kādiem 5 gadiem varēsiet spēlēt.

pirms 12 gadiem, 2008.12.17 12:19

zzz

hmm.....nezināju, ka ir tāds rajona čempionāts!? Varbūt, tad pirms rakstīt tādu komentāru uzzināt visu faktus par to, kādi un kur notiek čempionāti, kā arī citus faktus un tikai tad rakstīt komentāru rajona laikrakstā!Paraksti uz lapiņas kādus 5 gadus un tad varbūt varēsi rakstīt pamatotus komentārus!

pirms 12 gadiem, 2008.12.18 15:49

Burunduks

FK Valka shogad speelee pirmoreizi kopaa....savukaart Mazsalaca jau sen.... Otrkaart ja maakat gudri runaat tad ejat pashi laukumaa un treneejaties piecus gadus un tad raadat kaadi juus mums zwaigznes esat........ nesaprotu juus... kad komanda uzwar taa ir baigi forshaa, kad zaudee tad noniecina liidz peedeejam.... ja nepatiik tad neskaties!

pirms 12 gadiem, 2008.12.18 22:32