Cīņas florbolā par uzvaru turpinās

Ceturtdien Valkas ģimnāzijas sporta hallē notika novada atklātā čempionāta florbolā 2. sabraukums, kurā bija trīs spēles.

Pirmajā spēlē "Valkas jaunieši" ar 11:3 pārspēja "marsiešus". Tā nu bija pārliecinoša uzvara pēc tikpat pārliecinoša zaudējuma ērģemiešiem pirms divām dienām.

Komandas treneris Ilvars Rullis atzīst, ka ērģemiešiem ir izdevies izveidot ļoti spēcīgu komandu, jo tajā ir četri pirmās līgas un divi virslīgas spēlētāji. Viņi ir labi saspēlējušies. "Marsieši (futbolisti) par jauniešiem ir fiziski spēcīgāki, taču krietni atpalika taktiskā ziņā. Jau pirms spēles sacīju, ka jauniešiem ir jāuzvar, taču nedomāju, ka tas notiks ar tik lielu pārsvaru.

Šoreiz labi vedās spēle Dāvim Lozdam un Robertam Līviņam," uzskata I. Rullis. Jautāts, par "Čomu" izredzēm, kuru kapteinis ir Ilvars, viņš atbild, ka katra spēle sākas no nulles, taču jācīnās būs. Atgādināšu, ka abos iepriekšējos novada čempionātos uzvarēja "Čomi".

Otrajā spēlē "Burtnieku novads" apspēlēja "Šoku" ar 3:1, bet dienas pēdējā spēlē "Burtnieku novads" bija pārāks par "Melnajiem vilkiem" - 7:4. Čempionāta 1. kārtā pēcspēles soda metienos ar 3:2 uzvarēja "Melnie vilki", nevis "Spartieši", kā bija minēts iepriekšējā laikraksta numurā.

Nākamotrdien, 19. aprīlī, turpat ģimnāzijas sporta hallē pulksten 18 spēkiem mērosies "Valkas jaunieši" un "Čomi". Nākamās spēles "Marss" - "Ērģeme" un "Šoks" - "Melnie vilki" ik pēc stundas, bet sabraukums noslēgsies pulksten 21 ar maču "Ērģeme" - "Čomi".

Sports