Cīnās florbolisti veterāni

Bauskā notika Latvijas pašvaldību sporta veterānu - senioru 48. sporta spēļu sacensības dambretē, šautriņu mešanā un florbolā.

Kā informē Valkas novada veterānu sporta dzīves aktīvists Maksis Stepītis, Valkas florbolisti sacentās ar Aizkraukles, Babītes, Bauskas, Kokneses, Ķekavas un Tukuma novada un Valmieras pilsētas komandu. Tās sadalīja divās apakšgrupās.

Valcēnieši ar 0:1 zaudēja Babītei un ar 0:2 Bauskai, taču ar 3:1 pārspēja Aizkraukli. Šajā spēlē vārtus guva Ivo Meļķis, Sandris Kudulis un Salvis Stepiņš. Sacensību reglaments paredzēja, ka no katras apakšgrupas cīņas turpina divas labākās komandas, tāpēc valcēnieši jau bija samierinājušies ar 3. vietu apakšgrupā un necerēja, ka būs jāspēlē vēl.

"Daļa komandas dalībnieku jau nomazgājās un gatavojās doties mājup. Savukārt lielākie optimisti, gaidot Aizkraukles un Babītes spēles iznākumu, cerības neatmeta. Viņiem izrādījās taisnība, jo ar 1:0 uzvarēja Aizkraukle," stāsta M. Stepītis. Līdz ar to visām komandām bija vienāds punktu skaits, taču valcēnieši ar labāku iemesto un zaudēto vārtu attiecību ieguva 2. vietu.

Finālgrupā Valka ar 0:1 zaudēja otras apakšgrupas uzvarētājai Tukuma komandai. Cīņa par 3. vietu kopvērtējumā ar Valmieras florbolistiem mūsējiem iesākās cerīgi, jo spēles 5. minūtē no I. Meļķa piespēles vārtus guva Māris Rungulis. Diemžēl otrajā puslaikā trīs bezatbildes vārtus guva valmierieši. Finālā Bauska ar 5:2 pārspēja Tukumu.