Cīnīsies par bronzas medaļām

Noslēgumam tuvojas Latvijas Entuziastu volejbola līgas čempionāts vīriešiem, kurā 5. līgā spēlēja arī Valkas zēnu komanda. Viņiem svētdien Rīgā mačs ar Vecumnieku vīriem cīņā par bronzas medaļām.

Regulāro čempionātu, kurā 10 komandas divu apļu cīņās valcēnieši noslēdza  6. vietā, kas komandai deva tiesības turpināt cīņas izslēgšanas spēļu posmā. Ceturtdaļfinālā mūsu komandai pretī stājās Rīgas volejbola skolas “Vanagi”, kas regulāro čempionātu noslēdza 3. vietā. Smagā piecu setu cīņā Valkas zēni uzvarēja un pusfinālā tikās ar Siguldas Valsts ģimnāzijas komandu. Diemžēl tajā piedzīvots zaudējums ar 0:3.

Pārbaude sezonas garumā

Vēl atlicis mačs, kurā noskaidrosies bronzas medaļu ieguvēji. “Cīņā pret siguldiešiem ļoti cerējām uzvarēt. Mūsu komandu vadīja Latvijas jauniešu izlases treneris Jānis Bomiņš, tomēr pretinieki bija stiprāki,” komentē treneris Kārlis Raudiņš.

Entuziastu līgā spēlēja arī Valkas meiteņu komanda, taču viņu pretinieces – pieredzējušu sieviešu komandas – bija meistarīgākas.

Treneris bija iecerējis kā treniņu un pārbaudes spēles visas sezonas garumā, lai sagatavotos tradicionālajai “Lāses” kausa izcīņai.

Iepriekšējos gados Valkas zēni Vidzemes zonā tajā allaž uzvarējuši, bet finālā Rīgā ar mainīgām sekmēm iegūtas 4.–6. vietas. Diemžēl šogad šīs sacensības atceltas.

Meitenes cīnās slavējami

Svētdien Valgā notika tradicionālais Bralova piemiņas turnīrs volejbolā, kurā spēlēja arī trenera Kārļa Raudiņa vadītā Valkas meiteņu komanda un izcīnīja 2. vietu. Šajā turnīrā cīņas aizvadīja septiņas komandas no Valgas un apriņķa pilsētām. Valcēniešu komandā spēlēja Latvijas izlases komandas dalībniece Dana Deņisova, Enija Stahovska, Dita Ikšele, Krista Dimiņa, Madara Vaļģe, Rēzija Vabale, Annika Anta Stepiņa un Elza Jaunslaviete. Meitenēm šis turnīrs bija pamatīgas ugunskristības šādā lielā turnīrā. Komandai līdzi juta un atbalstīja gan meiteņu vecāki, gan zēnu komandas dalībnieki.

Zēnu komanda šajā turnīrā nepiedalījās, jo taupīja spēkus un pasargāja sevi no iespējamām traumām svētdien cīņai Rīgā par bronzas medaļām Latvijas Entuziastu volejbola līgā.

Jūnijā pirmdienās sākies pludmales volejbola mači, kurus organizē Gints Švecs. Viņam palīdzēs Jānis Bomiņš, kurš, iespējams, drīz pārcelsies uz dzīvi Valkā. Viņš bija pludmales volejbola kustības aizsācējs Latvijā.

Sports