Circenīši pie šaha galdiem

Pagājušās nedēļas nogalē devīto reizi notika sacensības šahā skolēniem "Ziemassvētku circenīši". Šoreiz tajās piedalījās 47 dalībnieki no Rīgas, Valmieras, Limbažiem, Valgas un Valkas vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem.

Kopējā turnīrā Šveices sistēmā sešās kārtās ar 20 minūšu apdomas laiku partijai katram uzvarēja Larisa Gordijeviča ar 5,5 punktiem, atstājot aiz sevis Igoru Fominu (abi no Rīgas) ar 5 punktiem. Tikpat daudz punktu trešās vietas ieguvējam Aleksandram Jevtjukovam no Valgas.

Šajā turnīrā pa vecuma grupām medaļas izcīnīja Arsens Bataševs, Ivans Bannikovs, Zilajeva Veronika (visi no Rīgas), Sūrso Villems, Nadežda Parmenkova, Daniels Talviks, Anita Nīlendere (Valga), Jēkabs Jaunslavietis, Igors Matvejevs un Niko Bodnieks (Valka). Ātrspēles turnīrā uzvarēja I. Fomins, A. Jevtjukovs, I. Bannikovs, N. Bodnieks un Edgars Ots (Valka).

Sacensības rīkoja Valkas šaha klubs sadarbībā ar Valgas jauniešu šaha klubu. Uzvarētāji saņēma balvas, medaļas un kausus no Valkas domes, Valkas sporta skolas, Valgas šaha kluba un Valkas aptiekas.