Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizvadīts “Lugažu muižas pavasara krosiņš”

Šogad “Lugažu muižas pavasara krosiņš” notika svētdienā, 30. aprīlī. Tajā startēja 33 dalībnieki, no tiem 18 dalībnieki izvēlējas skriet pilnu distanci, kuras garums bija apmēram 3.6 km. Pārējie, skrienot vai nūjojot, veica vienu apli. Jaunums šogad bija speciāli pašiem mazākajiem nosprausta trase muižas parkā. Ātrākie skrējēji starp mazajiem bija Mareks Jermicāns, Alise Kunceviča un Ansis Bērziņš.

  Labākos rezultātus, starp tiem, kas veica pilnu distanci, vīriešu konkurencē uzrādīja Roberts Teters, iegūstot pirmo vietu ar rezultātu 0:13:07, aiz viņa finišēja Pēteris Cābulis (0:13:52) un no Niks Tamsons(0:13:58). Starp sievietēm pilno distanci šogad veica 8 dalībnieces, pirmo vietu  ar rezultātu 0:15:25 ieguva  Zita Sproģe, otrā Enija Stahovska (0:16:21), bet trešo vietu ieguva Egita Stahovska (0:17:02)

  Starp viena apļa skrējējiem, tiem, kuriem 12 gadi un jaunākiem, labākais ar 0:08:17 bija Denijs Stahovskis, atstājot aiz sevis Rolandu Jermacānu 0:08:2417 un Raimondu Vaļģi 0:09:05.

  Krosiņa dalībniekus pēc distances gaidīja zāļu tēja un cepumi. Visi dalībnieki un sacensību brīvprātīgie palīgi saņēma piemiņas velti –uzlīmi ar skrējiena logo.

  Tiekamies nākamajā pasākumā!

Citi sporta veidi