Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvos Kocēnu novada sporta laureātus

Svētdien, 8. februārī, plkst. 16.00 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā notiks Kocēnu novada domes rīkotais sportistu un treneru godināšanas pasākums „Kocēnu novada sporta laureāts 2014". 


Apbalvojumus saņems dažādu vecuma grupu - bērnu, jauniešu un pieaugušo - individuālo un komandu sporta veidu pārstāvji un viņu treneri - Kocēnu novadā reģistrētās sporta organizācijas, tajās pārstāvētās komandas un sportisti, kā arī individuālie sportisti, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā. Lai saņemtu apbalvojumu, tā pretendentam jābūt Latvijas Republikas nozīmes čempionātu pirmo trīs godalgoto vietu ieguvējam vai reģiona mēroga sacensību laureātam. Pasākuma laikā tiks sumināti arī tie Kocēnu novada pārstāvji, kas novada vārdu nesuši Latvijā sporta jomā.


Balvas „Kocēnu novada sporta laureāts 2014" saņemšanai Kocēnu novada dome ir izvirzījusi vairāk nekā 140 apbalvojamos. Informāciju par sportistiem apkopojis Kocēnu novada domes priekšsēdētāja 1. vietnieks un sporta darba organizators Jānis Dainis.


Pasākumu atklās Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis. Pasākuma laikā izskanēs akordeonista Kaspara Gulbja muzikāli sveicieni, klātesošajiem būs iespēja vērot ielu vingrotāju priekšnesumus, pasākuma otrajā daļā par muzikālo noformējumu rūpēsies grupa „Bello Trio”, kā arī ikvienam interesentam būs iespēja aplūkot izstādi un ekspozīciju „Florbolam – 20”.


Godināšanas pasākums „Kocēnu novada sporta laureāts 2014" norisināsies ceturto reizi. Tā mērķis ir izvērtēt un apbalvot labākos Kocēnu novada sportistus un trenerus par augstiem sasniegumiem sportā, kā arī par ieguldījumu sportiska dzīvesveida popularizēšanā un veicināšanā.

Citi sporta veidi