Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnu slēpošanas sacensības “Sportland Junioru čempionāts”

Sākot ar 26. janvāri, aktīvās atpūtas centrā  “Reiņa trase” norisināsies aizraujošas slēpošanas sacensības “Sportland Junioru čempionāts”. Sacensībās tiek aicināti piedalīties bērni un jaunieši  līdz 14 gadu vecumam.

Visi sacensību dalībnieki tiks sadalīti 3 vecumu grupās un mērosies spēkiem kalnu slēpošanā, kur katram dalībniekam būs jāveic 2 nobraucieni ar laika kontroli. “Sportland Junioru čempionāts” norisināsies trīs posmos - 26.janvārī, 10. februārī un 3.martā.

Kamēr ziema vēl neatkāpjas, ir jāizmanto ikviena iespēja to kārtīgi izbaudīt, tieši tāpēc jaunākajiem slēpotgribētājiem būs lieliska iespēja gan aktīvi atpūsties, gan arī mēroties slēpošanas prasmēm ar citiem sacensību dalībniekiem. Lai arī šīs ir sacensības, Reiņa trases pārstāvji norāda, ka galvenais uzsvars tiek likts uz to, lai bērni un jaunieši sportiskā garā labi pavadītu laiku. Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad sacensības norisināsies Siguldai tuvējā “Reiņa trases” Junioru parkā.

„Sportland Junioru čempionāts” norisināsies 3 vecumu grupās: C grupa – 2007. gadā dzimušie un jaunāki zēni un meitenes B grupa – no 2003. līdz 2006. gadam dzimušie zēni un meitenes A grupa -  no 1999. līdz 2002. Visiem sacensību dalībniekam būs jāveic 2 nobraucieni ar laika kontroli un vietu sadalījums tiks noskaidrots ņemot vērā abu braucienu laiku summu.

“Sacensības "Sportland Junioru čempionāts" pirmo reizi norisinājās pagājušajā gadā un aktivitātes pulcēja vairāk kā 100 interesentu, kas ne tikai aktīvi baudīja ziemas slēpošanas priekus, bet arī uzrādīja labus rezultātus. Mēs ticam, ka arī šogad visi trīs sacensību posmi būs lielisks piedzīvojums gan bērniem, gan jauniešiem,” norāda “Reiņa trases” pārstāvis Austris Brutāns.

SPORTLAND Junioru Čempionātu un Reiņa trasi sacensībās atbalsta un balvas ātrākajiem slēpotājiem dāvās sporta preču tirgotājs „SPORTLAND”, garšīgie graudaugu produkti no „AXA” un „Rīgas Dzirnavnieks”, riekstiņi enerģijai, imunitātei, harmonijai un intelektam no „Zelta Rieksts” un „Gemoss”, kā arī pārsteigumi no sporta preču veikala Siguldā „Okej”. Paldies „LGK Atrakcijas” par tehnisko nodrošinājumu!

Pasākumam ir dalības maksa:

Citi sporta veidi