Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kaimiņpilsētu uzņēmēji tiekas 1. Valkas – Valgas Uzņēmēju sporta dienās  7

 Lai gan sestdien tikai pa retam uzspīdēja saule, par laimi, tas netraucēja tiem Valkas un Valgas uzņēmumu pārstāvjiem, kuri ar savu klātbūtni atbalstīja pirmās kopīgās sporta spēles.

 

Tās organizēja novada domes Attīstības un plānošanas nodaļa. Tās vadītāja Gunta Smane stāsta, ka šajā  sporta dienā galvenais uzsvars netika likts uz fizisko varēšanu un par katru cenu izcīnītajiem rezultātiem, bet gan kopīgi atraktīvi un pozitīvi pavadītu dienu. Amatpersona piekrīt, ka, iespējams,  pasākuma dalībnieku skaits varēja būt lielāks, taču neviens īpaši netika uzrunāts. Atnāca tie, kuri tik tiešām vēlējās to darīt. 

G. Smane atklāj, ka pasākuma ideja aizgūta no iepriekšējos gados augusta beigās rīkotajām sporta spēlēm “Atvadas vasarai”. Iniciatīva par šāda veida tikšanos nākusi no igauņu kolēģu puses, jo Valgā jau vairākus gadus notiek līdzīgas sporta spēles. Valgas pilsētas domes vadītājs Kalevs Herks pateicās valcēniešiem par lielisko pasākumu, mūsdienīgo stadionu un jaukajām dāvanām – garšīgajām “Laimas” šokolādes konfektēm. Savukārt latvieši priecājās par igauņu gardumu – šokolādes konfektēm ar marmelādes pildījumu.                                                                                                                                    

Pavisam sacensībās piedalījās sešas jauktās komandas, kuru sastāvu veidoja gan latvieši, gan igauņi. Komandu atšķirības zīmes bija krāsaini lakatiņi. Rīkotāji šādas komandas veidoja ar nolūku, lai spēļu starplaikos veidotos savstarpējais kontakts.

Nenoliedzami, visatraktīvākā disciplīna bija “aklā” volejbola spēle. Ko tik spēlētāji nedarīja, lai varētu aptuveni redzēt, kādā trajektorijā lidos pretinieka raidītā bumba. Savukārt visnopietnākā disciplīna bija šaušana ar ieroci mērķī. Tās galvenais tiesnesis Ainis Blūms pirms sacensībās visiem sniedza instruktāža, ļāva izmēģināt divus šāvienus un tikai tad notika šaušana uz rezultātu.

“Ziemeļlatvijas” aptaujātie Valkas uzņēmēji atzina, ka nemaz ikdienā tik bieži nenākas satikties ar kaimiņpilsētas kolēģiem, izņēmums ir tie uzņēmēji, kuri ir arī pašvaldības deputāti. Šādi kopīgi pasākumi ir apsveicama lieta, lai viens otru iepazītu, uzzinātu, ar ko katrs nodarbojas un kādu jomu pārstāv. 

Komentāri 7

Jocīgi.

Kāpēc nekur netika minēts, ka piedalīties var jebkurš, ne tikai uzņēmēji?

pirms 5 gadiem, 2013.09.18 09:06

nu padoma pats

ja satksies tris darboni, no transporta uznemuma, no dus, un no galas parstrades. tad veiksmiga gadijuma, vini var vert savu sia.

es vispar nesaprotu kam vajag tadus sadraudzibas pasakumus.

pirms 5 gadiem, 2013.09.18 09:30

uzņēmējs

Visi nevarēja,redzi vienā bildē Ainis vienam vīriņam rāda kur atrodas vārti.

pirms 5 gadiem, 2013.09.18 13:02

a virins stav un smejas

tipa pats esi te tuksa vieta.

pirms 5 gadiem, 2013.09.18 13:19

Aha.

Kr4 kārtējā atlase, it kā uzņēmējiem, bet klāt var nākt savējie, kas bijuši informēti.

pirms 5 gadiem, 2013.09.18 14:47

gribu šaut

kāda glīta mums izrādas ir šautuve. kad var apmeklēt? cik maksā?

pirms 5 gadiem, 2013.09.18 09:39

:)

Vai tas žurnālistes brūtgāns ar uzņēmējs?

pirms 5 gadiem, 2013.09.18 18:52

Citi sporta veidi