Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labākie badmintonisti noskaidroti

Valkas novada atklātais čempionāts badmintonā notika sieviešu un vīriešu vienspēlēs un dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs.
Sieviešu vienspēlēs dalībnieces bija sadalītas trīs apakšgrupās katrā pa četrām dalībniecēm. Tajās attiecīgi par uzvarētājām kļuva Dārta Lozda, Karina Viskuba un Līva Krastiņa. Interesanti, ka apakšgrupu uzvarētājas nezaudēja nevienā setā. Finālā trīs dalībnieču konkurencē pārliecinoši labākā bija Dārta Lozda, aiz sevis atstājot Līvu Krastiņu un Karinu Viskubu.

Vīru konkurencē četrās apakšgrupās sacentās astoņpadsmit dalībnieku. Par uzvarētājiem katrā no tām kļuva Dāvis Lozda, Salvis Lozda, Jēkabs Jaunslavietis un Vjačeslavs Baskovs. Finālcīņās no katras grupas iekļuva divi labākie. Galvenajā cīņā par uzvaru cīnījās tēvs un dēls p Salvis un Dāvis Lozdas. Jaunība izrādījās stiprāka par pieredzi. Uzvarēja Dāvis. Savukārt cīņā par trešo vietu Vjačeslavs Baskovs pārspēja gados jauno Mārtiņu Rihardu Mazuru, iegūstot bronzas medaļu.

Sievietēm pāru spēlēs visas pretinieces uzvarēja Dārta Lozda kopā ar Līvu Krastiņu. 2. Vietā Anete Zunte un Tatjana Dvornika, bet 3. - Poļina Baskova kopā ar Karinu Viskubu.

Vīru grupā par uzvaru sacentās deviņi pāri. Uzvarēja Dāvis un Salvis Lozdas, aiz sevis atstājot Vjačeslavu Baskovu ar Aleksandru Božeņecki un Vitāliju Mikānu ar Juriju Stepanovu.

Savukārt jauktajās dubultspēlēs nevienam nebija pa spēkam apspēlēt Dāvi Lozdu ar māsu Dārtu Lozdu. 2. vietu izcīnīja arī "ģimenes uzņēmums" - Vjačeslavs un Poļina Baskovi. Bronza Salvim Lozdam kopā ar Līvu Krastiņu. Visvairāk apbalvojumu šogad Lozdu ģimenei.
Vents Armands Krauklis pasniedza savas speciālbalvas: jaunākajam dalībniekam Mārtiņam Rihardam Mazuram, jaunākajai dalībniecei Poļinai Baskovai, vecākajam dalībniekam Vitālijam Mikānam, vecākajai dalībniecei Tatjanai Ābelītei, uzvarētājai sieviešu konkurencē Dārtai Lozdai un veiksmīgākajam vijciemietim Jānim Ozoliņam.

Citi sporta veidi