Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Madonas kauss 2015 orientēšanās uz slēpēm

Sacensībās piedalījās arī Azimuts OK-Sm BJSS komanda kurā startēja deviņi sporta skolas audzēkņi un divi pieaugušie.


      Pirmajā dienā sacensības notika vidējā distancē. W-12 grupā uzvaru izcīnīja Smiltenes BJSS jaunā orientieriste Anna Anete Strazdiņa.

Šajā distancē vēl 2. vieta Mārim Stabiņam M21A grupā un trešajā vietā Elīna Skopāne W16 grupā. Ceturtajās vietās finišē Zanda Stabiņa W-14 un Hanna Gabriela Ziemiņa.W-12.

     Otrajā dienā sportisti sacentās saīsinātajā garajā distancē. 

W-12 grupā 2. vietu izcīna Hanna Gabriela Ziemiņa. W-16 grupā trešā finišē Elīna Skopāne.

    Divu dienu summā skaistos Madonas kausus par trešajām vietām saņem Hanna Gabriela Ziemiņa W-12 , Elīna Skopāne W-16 un Māris Stabiņš M21A.

      Ceturtajās vietās ierindojās Anna Anete Strazdiņa  W-12 un Zanda Stabiņa W-14.

Piektā vieta Ilgvaram Caunem. M-16. Septītais 22 dalībnieku konkurencē Renārs Akmins M-14.

Astotais deviņpadsmit dalībnieku vidū grupā M-18 ir Matīss Slikšjānis. Devītajā vietā savās pirmajās ziemas orientēšanās sacensībās finišē Renārs Kļaviņš M12 grupā.

Desmitā vieta savās grupās Oto Raineram Strazdiņam M-16 un   Aivim Zetmanim M-35.

Sacensībās piedalījās arī rauzēnietis Toms Veits. Viņš startēja M21E grupā pārstāvot savu klubu Purva bridējs un izcīnot 5. vietu  22 elites sportistu konkurencē.

Šīs sacensības varētu nosaukt arī par mazo Baltijas čempionātu , jo tajās piedalījās liels skaits Igaunijas un Lietuvas orientieristu.  Nākošās orientēšanās sacensības Madonā būs februāra pēdējā nedēļā kad tur orientieristi cīnīsies par Latvijas čempionāta medaļām.

 Sacensības 24-25. janvārī organizēja  OK Arona sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību.

Citi sporta veidi