Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Papildināts ar rezultātiem! “top!” ielu stafetes (1. DAĻA) 2

Trešdien, 1. maijā, vairāk nekā 900 dalībnieku, ieskaitot pirmsskolas vecuma bērnus, Smiltenē pulcēja

tradicionālās “top!” ielu stafetes.


Arī šogad sacensībās piedalījās skolu komandas no Vidzemes novadiem.

“top!” ielu stafetes atklāja pirmsskolas vecuma bērni un pirmo klašu skolēni, kuri devās 300 līdz 400 metru garā distancē bez laika kontroles.


Skolu komandu stafetes notika vairākās vecuma grupās. Sacensības noslēdza “top!” jautrās stafetes, kurās dalībniekiem bija jātiek galā ar netradicionāliem pārbaudījumiem.


Daudz skatītāju sapulcēja ekstrēmās velo - moto komandas “Green Trials.lv” paraugdemonstrējumi, kuru pirmajā daļā līdz ar sportistiem piedalījās arī smiltenietis Kristaps Fedins.


Ikviens “top” ielu stafešu dalībnieks saņēma balvas. Savukārt pirmo trīs vietu ieguvēji katrā vecuma grupā tiks apbalvoti ar “top!” un sacensību atbalstītāju balvām.


Sacensības organizēja Smiltenes sporta centrs sadarbībā ar Smiltenes novada domi un veikalu tīklu “top!”.

“top!” ielu stafešu fotoreportāžu piedāvājam aplūkot divās daļās: pirmajā - pirmsskolas vecuma bērnu un jaunāko klašu skolēnu skrējienus; otrajā - vecāko klašu skolēnu skrējienus un jautrības stafetes.

ŠEIT OTRĀ DAĻA


REZULTĀTI ŠEIT!


Komentāri 2

valcēnietis

Noskatījos stafešu fotogaleriju un skumji palika, ka pie mums Valkā nekas tāds nenotiek. Varbūt nākamgad vajadzētu par pašvaldības naudu atbildīgos cilvēkus aizsūtīt uz Smiltenei, lai nošpiko dažas idejas.

pirms 5 gadiem, 2013.05.02 09:58

esesietis

Palasi diskusiju "Mežulis Turcijā", tad iespējams radīsies nojausma, kāpēc mums ir, bet jums nav.

pirms 5 gadiem, 2013.05.02 21:00

Citi sporta veidi