Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par 2013. gada Smiltenes novada gada populārāko sportistu atzīts Gatis Smukulis 

Noslēdzies teju mēnesi garais līdzjutēju balsojums par 2013. gada populārākajiem Smiltenes novada sportistiem. Nominācijā gada populārākais sportists uzvarēja riteņbraucējs Gatis Smukulis, par labāko jauno sportisti līdzjutēji atzinuši vieglatlēti Lindu Puriņu, gada komanda šogad ir futbola klubs „Smiltene/BJSS”, sporta notikums – Latvijas Futbola čempionāta 2. līgas zelta spēle, bet sporta veterāns aizvadītajā gadā bijis Vairis Krauklis. 

Trešo gadu SPORTS Smiltenē sadarbībā ar Smiltenes novada sporta pārvaldi organizē Smiltenes novada gada balvu sportā. Šogad balvas kopumā tiks pasniegtas astoņās nominācijās – labākais sportists, labākā sportiste, populārākais sportists, populārākais jaunais sportists, populārākā komanda, gada sporta notikums, sporta veterāns un gada līdzjutējs. 

No 2. līdz 30. decembrim draugiem.lv lapā SPORTS Smiltenē, kā arī Smiltene.lv un Ziemellatvija.lv ikvienam smiltenietim un sporta līdzjutējam bija iespēja balsot par saviem favorītiem gada populārākā sportista, jaunā sportista, komandas, sporta notikuma un gada veterāna nominācijās. 

Par aizvadītā gada Smiltenes novada populārāko sportistu kļuvis šosejas riteņbraucējs Gatis Smukulis, kurš aizvadītajā vasarā sekmīgi pievarēja prestižo „Tour de France” daudzdienu velobraucienu, uzvarēja Latvijas čempionātā individuālajā braucienā un sekmīgi cīnījās citās sacensībās. 

Tikai dažas balsis mazāk saņēma viens no Vidzemes reģiona vadošajiem futbola aizsargiem Kārlis Ozols. Trešo lielāko balsu skaitu ieguva Eiropas čempione šķēpa mešanā sportistēm līdz 23 gadu vecumam Līna Mūze. Starp nominantiem bija arī orientierists Artūrs Pauliņš, BMX riteņbraucējs Jānis Ērglis, volejbolists Austris Štāls un vieglatlēts Intars Išējevs. 

Nominācijā gada populārākā jaunā sportiste otro gadu pēc kārtas visvairāk balsis ieguva vieglatlēte Linda Puriņa, kas aizvadītajā sezonā triumfēja Baltijas čempionātā, kā arī ieguva godalgas Latvijas čempionātā un Latvijas Jaunatnes olimpiādē tāllēkšanas, kā arī šķēpa mešanas disciplīnās. Gada jaunā sportista nominācijā izvirzīti bija arī - orientierists Matīss Slikšjānis, futbolists Kristaps Ozols, BMX riteņbraucējs Kārlis Brikmanis, MTB riteņbraucēja Rūta Brakovska, basketbolists Ričards Melderis un vieglatlēts Jāzeps Groza.

Gada populārākās komandas nominācijā arī visai pārliecinoši triumfēja futbola klubs „Smiltene/ BJSS”, kas pēc astoņu gadu pārtraukuma uzvarēja Latvijas Futbola čempionāta 2. līgas Vidzemes reģiona turnīrā un nākamgad cer atgriezties 1. līgā. Šai nominācijai izvirzīti tika arī – „Azimuts” vīriešu stafešu komanda, hokeja klubs „Smiltene 09”, motoklubs „Dako Ziemeļvidzeme”, basketbola komanda „Vudlande” un Smiltenes novada Olimpiskā Jaunatnes futbola komanda. 

Par gada sporta notikumu, līdzjutēji atzinuši Latvijas Futbola čempionāta 2. līgas Vidzemes reģiona turnīra zelta spēli, kurā Smiltenes komanda vairāk nekā 250 skatītāju klātbūtnē pārspēja Carnikavu un izcīnīja čempiona titulu pēc astoņu gadu pārtraukuma. Sīvā cīņā otro vietu ieguva Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā, bet nominēti tika arī „SMScredit.lv BMX čempionāta” posms, orientēšanās sacensības „Mazā Balva”, „Top ielu stafetes”, Latvijas Basketbola līgas pusfināla spēle „VEF Rīga” – „Barons Kvartāls”, kā arī Latvijas un Ziemeļeiropas čempionāta posms autokrosā.

Pirmo gadu Smiltenes novada gada balvā sportā iekļauta arī nominācija – gada sporta veterāns - kas izveidota sadarbībā ar portālu „Ziemellatvija.lv”. Spraigā cīņā par gada veterānu tika atzīts vieglatlēts, orientierists un riteņbraucējs Vairis Krauklis. Nominēti tika arī MTB riteņbraucējs Agnis Apse, orientieristi – Otārs Putrālis un Vita Cīrule, kā arī vieglatlēts Juris Malnacis.

Smiltenes novada gada labākais sportists un gada labākā sportiste tiks paziņoti gada sezonas noslēguma pasākumā, kas norisināsies 24. janvārī Smiltenes kultūras centrā. Šī pasākuma laikā arī tiks godināti arī citu nomināciju uzvarētāji.

Citi sporta veidi