Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasniegs Smiltenes novada gada balvas sportā

Apbalvojumu "Smiltenes novada gada balva sportā" un "Smiltenes BJSS gada sportists 2014" svinīgā pasniegšana notiks 16.janvārī plkst.19.00 Smiltenes pilsētas Kultūras centrā.


Līdzjutēji balsojumā par gada populārāko amatieru sportistu atzinuši riteņbraucēju Agni Apsi, populārākā jaunā sportista balvu saņems vieglatlēts Matīss Velps, bet kā gada populārākā komanda tiks godināta I līgas futbola komanda „Smiltene/ BJSS”. Savukārt gada sporta notikums ir Smiltenes stadiona rekonstrukcija, bet balvu par paraugu sportā saņems Raimonds Dūmiņš. Līdzjutēji par Smiltenes novada labāko sportistu atzinuši Gati Smukuli.


Šogad pirmo reizi tiks pasniegta balva par mūža ieguldījumu sportā un to saņems ilggadējais sporta aktīvists Arnolds Markss. 
Smiltenes novada Sporta pārvalde un Sports Smiltenē jau ceturto gadu rīko Smiltenes novada gada balvu sportā. Lai noskaidrotu līdzjutēju balsojumu, decembrī ikviens sporta un aktīvās atpūtas līdzjutējs varēja nobalsot par saviem favorītiem sešās dažādās nominācijās. 


Smiltenes novada gada balvā sportā svinīgajā pasākumā tiks sveikti arī Smiltenes BJSS gada sportisti 2014. Jau otro gadu Smiltenes BJSS sveic skolas audzēkņus (kuri sasnieguši 14 gadu vecumu) un trenerus, kuri pēc skolā izstrādātā nolikuma prasībām ir ieguvuši “Gada sportists” nosaukumu.


Šogad BJSS „Gada sportists” ir Vineta Pētersone (Eiropas čempione G15 grupā), Helvijs Babris (LNČ kopvērtējumā), Kārlis Brikmanis (3.v. LNČ kopvērtējumā) un treneris Ģirts Kātiņš, Elīna Skopāne (3.v. Baltijas čempionātā), Pārsla Kupriša (2.v. LČ stafetēs), Matīss Slikšjānis (1.v. LČ MIX stafetēs), Ilgvars Caune (1.v. LČ MIX stafetēs) un treneris Māris Stabiņš, Jāzeps Groza (2.v. Baltijas čempionātā šķēpa mešanā A grupā, 9.v. Pasaules jaunatnes II Olimpiādē Ķīnā), Matīss Velps (1.v. Baltijas un LČ šķēpa mešanā B grupā) un treneris Guntars Markss, Lindas Puriņa un Laura Rubene (2.v. LČ pludmales volejbolā) un Trenere Gita Brālēna.

Citi sporta veidi