Sestdien notiks Smiltenes skeitparka atklāšanas pasākums


Sestdien, 11.aprīlī, notiks atjaunotā un labiekārtotā Smiltenes skeitparka atklāšanas pasākums. Aicinām skeitborda, BMX riteņbraucējus un mazo skuteru braucējus piedalīties sacensībās.


Sacensības notiks trīs disciplīnās – skeitbordā, BMX riteņbraukšanā un ar mazajiem skuteriem. Sacensības dalībniekus vērtēs žūrija, kura katrā disciplīnā noteiks trīs labākos braucējus, kā arī dienas laikā tiks rādīti paraugdemonstrējumi visas trīs sacensību disciplīnās. Aicinām arī skatītājus piedalīties atklāšanas pasākumā, jo būs ko redzēt!


Dalībnieku reģistrēšanās sacensībām pasākuma norises dienā, sestdien, Smiltenes skeitparkā no plkst.10.00, svinīgā atklāšana un sacensību sākums plkst.12.00. Sacensības notiks visas dienas garumā.

Pagājušā gada rudenī tika uzsākta skeitparka atjaunošana un labiekārtošana, kā rezultātā ir uzstādītas četras dažādas konstrukcijas skeitparka pilnveidei un modernizācijai. Lai skeitparku atjaunotu un modernizētu atbilstoši jauniešu vajadzībām, notika tikšanās ar aktīvākajiem skeitparka lietotājiem, jo jaunieši, kuri aktīvi izmanto skeitparku, vislabāk zina, kas nepieciešams, lai tas būtu piemērots un pilnvērtīgs. Kopējā summa skeitparka atjaunošanai 19366,40 Euro + PVN, darbus veica SIA "Mind Work Ramps".


Skeitparka atklāšanas pasākumu atbalsta A/S „Smiltenes piens” un sporta apģērbu un inventāru firma „ERI stuff”.

Citi sporta veidi