Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrējēji sacenšas “Smiltenes apļos” 1

Svētdien, 6. oktobrī, Smiltenē aizvadīts tradicionālais tautas skrējiens “Smiltenes apļi”, kurā varēja piedalīties ikviens interesents.

Uz starta izgāja 97 sportisti. Viņi sacentās četrās vecuma grupās, attiecīgi skrienot pa Smiltenes ielām un parkiem dažāda garuma distanci: vienu apli (3,3 kilometrus), divus apļus (6,6 km) vai trīs apļus (9,9 km).

Jau tradicionāli “Smiltenes apļi” piesaista skrējējus no daudziem Latvijas novadiem, arī no Amatas novada Drabešiem”, vieglatlētikas kluba “Ašais”.

Visu 14 vecuma grupu pirmo trīs vietu ieguvēji tika apbalvoti ar diplomiem un piemiņas balvām.

Sacensības organizēja Smiltenes sporta centrs sadarbībā ar Smiltenes novada domi un Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolu.

Sacensību galveno tiesnesi Guntaru Marksu priecē tas, ka skrējienā “Smiltenes apļi” arvien vairāk kļūst dalībnieku pieaugušo grupās, taču viņu satrauc Smiltenes pilsētas skolu audzēkņu mazā aktivitāte.

Piemēram, Smiltenes ģimnāziju šogad pārstāvēja tikai viens dalībnieks.

Kā vienmēr, ar salīdzinoši lielu dalībnieku skaitu izcēlās Grundzāles pamatskola. Distancē devās arī šās skolas sporta skolotājs Māris Stabiņš.

REZULTĀTI ŠEIT

Komentāri 1

Citi sporta veidi