Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skriešanas seriāla "Tepera takas" 2. kārtas rezultāti

Vakar, 16. maijā norisinājās skriešanas seriāla "Tepera takas" otrā kārta. Tajā piedalījās 82 dalībnieki.



S7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   278 Arta Gailīte              Pīlādzītis 00:06:10

 2.     3 Lauma Šeptere             Lācēni     00:06:31 +00:21

 3.   260 Estere Stūre              Pīlādzītis 00:06:51 +00:41

 4.   303 Sabīne Puriņa             Pīlādzītis 00:07:54 +01:44

 5.   192 Kitija Abula              Grundzāle  00:07:58 +01:48

 6.   240 Jasmīna Osīte             Palsmane   00:08:12 +02:02

 7.   247 Rēzija Alksne             Smiltene   00:08:23 +02:13

 8.   220 Kristīne Bleikša          Pīlādzītis 00:09:27 +03:17

 9.   304 Dainis Sakalausks         Vudlande   00:23:12 +17:02

V7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     5 Kristians Markss          Pīlādzītis 00:05:18

 2.   287 Markus Sirmais            Pīlādzītis 00:05:37 +00:19

 3.   236 Edgars Timermanis         Pīlādzītis 00:06:15 +00:57

 4.   228 Olivers Jēkabs Skrapcis   STPS       00:06:35 +01:17

 5.   289 Rauls Kristers Sakalusks  Pīlādzītis 00:06:51 +01:33

 6.   270 Rūdolfs Alksnis           Smiltene   00:09:10 +03:52

 7.   298 Jānis Ošiņš               Pīlādzītis 00:11:12 +05:54

S10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   286 Anda Jaunmuktāne          STPS       00:05:18

 2.     1 Linda Laganovska          Launkalne  00:05:43 +00:25

 3.    12 Tīna Kukurīte             SCV        00:05:49 +00:31

 4.   155 Evelīna Krūmiņa           Saltupi    00:05:53 +00:35

 5.   288 Agnese Jaunmuktāne        STPS       00:06:15 +00:57

 6.   302 Luīze Moruza              STPS       00:06:16 +00:58

V10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   242 Kristers Stūris           STPS       00:04:28

 2.     0 Aksels Egle                          00:04:29 +00:01

 3.     4 Eduards Svīķis            S3PS       00:05:02 +00:34

 4.   215 Roberts Bleikšs           SCV        00:05:09 +00:41

 5.   277 Andris Miesnieks          SCV        00:05:23 +00:55

 6.     0 Reinis Kalniņš                       00:05:27 +00:59

 7.     0 Ilvars Dūjiņš                        00:05:33 +01:05

 8.   245 Anrijs Alksnis            STPS       00:05:37 +01:09

 9.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāles 00:05:39 +01:11

10.   243 Kristaps Sleņģis          STPS       00:06:11 +01:43

11.   255 Emīls Gints Lācis         STPS       00:06:37 +02:09

S12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     6 Marta Marksa              SCV        00:04:31

 2.     7 Estere Ponciusa           STPP       00:04:41 +00:10

 3.     9 Sabīne Marksa             SCV        00:04:46 +00:15

 4.   159 Sindija Fjodorova         Smiltene   00:05:06 +00:35

 5.   201 Amanda Hirte              S3PS       00:05:33 +01:02

 6.     8 Dārta Cīrule              STPS       00:05:43 +01:12

 7.   306 Marta Dūle                SCV        00:06:02 +01:31

 8.   300 Kristīne Ošiņa            SCV        00:06:21 +01:50

 9.   299 Liene Ošiņa               SCV        00:06:48 +02:17

V12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   117 Ilvars Joksts             SCV        00:04:19

 2.   264 Jānis Sausais             Smiltene   00:04:26 +00:07

 3.   227 Ričards Mūrnieks          STPS       00:05:02 +00:43

 4.   276 Jānis Jansons             STPS       00:05:27 +01:08

 5.    88 Rinalds Kazeks            SCV        00:06:06 +01:47

 6.   209 Daniels Aleksejenoks      SCV        00:06:10 +01:51

 7.    24 Armīns Budrēvičs          SCV        00:06:30 +02:11

S55+ Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   196 Lilita Medne              Smiltene   00:07:48

V15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   122 Rūdolfs Zušmanis          STPP       00:11:50

 2.   144 Rainers Hermanovskis      STPP       00:12:53 +01:03

 3.   210 Rainers Aleksejenoks      SCV        00:14:16 +02:26

 4.   275 Alisters Balodis          STPS       00:16:22 +04:32

 5.   156 Tomass Ozols              SmiltenesB 00:17:11 +05:21

S15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    25 Alise Sīmane              SCV        00:15:30

S18 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   189 Evija Koļenceva           SĢ         00:15:46

 2.     0 Marta Mauriņa             Sģ         00:17:18 +01:32

S40 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Vineta Veismane           Smiltene   00:14:19

 2.    41 Iveta Kazaine             Smiltene   00:14:31 +00:12

 3.   307 Evija Hirte               Smiltene   00:15:54 +01:35

 4.   285 Gija Kalvīte              Ind.       00:17:23 +03:04

 5.     0 Inga Puriņa               Smiltene   00:18:36 +04:17

 6.   308 Jūlija Egle               Smiltene   00:18:48 +04:29

 7.     0 Aiga Sorokina             Smiltene   00:32:03 +17:44

S55 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    50 Ilze Muižniece            Variņi     00:14:30

 2.   141 Ingūna Gailīte            ind        00:16:50 +02:20

 3.   291 Līga Zušmane              ind.       00:20:13 +05:43

 4.   305 Sanita Ošina              ind.       00:30:52 +16:22

V55+ Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   136 Vairis Krauklis           KaivoVudla 00:12:25

 2.    56 Vilis Mednis              Smiltene   00:15:26 +03:01

V18 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    57 Roberts Kazainis          SĢ         00:19:03

 2.    91 Kristaps Ozols            SĢ         00:19:22 +00:19

 3.   216 Toms Bogdānovs            SĢ         00:21:28 +02:25

 4.   169 Jānis Kauškals            SmiltenesB 00:23:06 +04:03

V35 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   138 Kārlis Šteinbriks         Smiltene   00:18:41

 2.   100 Mārtiņš Sorokins          Abuls      00:20:00 +01:19

 3.   199 Mairis Kopeika            Smiltene   00:22:35 +03:54

 4.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene   00:23:30 +04:49

V45 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    80 Ingars Grēns              Smiltene   00:24:52

 2.   284 Intars Kalvītis           LVM        00:25:25 +00:33

V55 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    54 Aigars Savickis           Smiltene   00:21:06

#1 Distance (S7,V7,S10,V10,S12,V12,S55+): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   117 Ilvars Joksts             SCV       V12      00:04:19

 2.   264 Jānis Sausais             Smiltene  V12      00:04:26 +00:07

 3.   242 Kristers Stūris           STPS      V10      00:04:28 +00:09

 4.     0 Aksels Egle                         V10      00:04:29 +00:10

 5.     6 Marta Marksa              SCV       S12      00:04:31 +00:12

 6.     7 Estere Ponciusa           STPP      S12      00:04:41 +00:22

 7.     9 Sabīne Marksa             SCV       S12      00:04:46 +00:27

 8.   227 Ričards Mūrnieks          STPS      V12      00:05:02 +00:43

 8.     4 Eduards Svīķis            S3PS      V10      00:05:02 +00:43

10.   159 Sindija Fjodorova         Smiltene  S12      00:05:06 +00:47

11.   215 Roberts Bleikšs           SCV       V10      00:05:09 +00:50

12.     5 Kristians Markss          PīlādzītisV7       00:05:18 +00:59

12.   286 Anda Jaunmuktāne          STPS      S10      00:05:18 +00:59

14.   277 Andris Miesnieks          SCV       V10      00:05:23 +01:04

15.     0 Reinis Kalniņš                      V10      00:05:27 +01:08

15.   276 Jānis Jansons             STPS      V12      00:05:27 +01:08

17.   201 Amanda Hirte              S3PS      S12      00:05:33 +01:14

17.     0 Ilvars Dūjiņš                       V10      00:05:33 +01:14

19.   287 Markus Sirmais            PīlādzītisV7       00:05:37 +01:18

19.   245 Anrijs Alksnis            STPS      V10      00:05:37 +01:18

21.   191 Renārs Kļaviņš            GrundzālesV10      00:05:39 +01:20

22.     1 Linda Laganovska          Launkalne S10      00:05:43 +01:24

22.     8 Dārta Cīrule              STPS      S12      00:05:43 +01:24

24.    12 Tīna Kukurīte             SCV       S10      00:05:49 +01:30

25.   155 Evelīna Krūmiņa           Saltupi   S10      00:05:53 +01:34

26.   306 Marta Dūle                SCV       S12      00:06:02 +01:43

27.    88 Rinalds Kazeks            SCV       V12      00:06:06 +01:47

28.   209 Daniels Aleksejenoks      SCV       V12      00:06:10 +01:51

28.   278 Arta Gailīte              PīlādzītisS7       00:06:10 +01:51

30.   243 Kristaps Sleņģis          STPS      V10      00:06:11 +01:52

31.   236 Edgars Timermanis         PīlādzītisV7       00:06:15 +01:56

31.   288 Agnese Jaunmuktāne        STPS      S10      00:06:15 +01:56

33.   302 Luīze Moruza              STPS      S10      00:06:16 +01:57

34.   300 Kristīne Ošiņa            SCV       S12      00:06:21 +02:02

35.    24 Armīns Budrēvičs          SCV       V12      00:06:30 +02:11

36.     3 Lauma Šeptere             Lācēni    S7       00:06:31 +02:12

37.   228 Olivers Jēkabs Skrapcis   STPS      V7       00:06:35 +02:16

38.   255 Emīls Gints Lācis         STPS      V10      00:06:37 +02:18

39.   299 Liene Ošiņa               SCV       S12      00:06:48 +02:29

40.   289 Rauls Kristers Sakalusks  PīlādzītisV7       00:06:51 +02:32

40.   260 Estere Stūre              PīlādzītisS7       00:06:51 +02:32

42.   196 Lilita Medne              Smiltene  S55+     00:07:48 +03:29

43.   303 Sabīne Puriņa             PīlādzītisS7       00:07:54 +03:35

44.   192 Kitija Abula              Grundzāle S7       00:07:58 +03:39

45.   240 Jasmīna Osīte             Palsmane  S7       00:08:12 +03:53

46.   247 Rēzija Alksne             Smiltene  S7       00:08:23 +04:04

47.   270 Rūdolfs Alksnis           Smiltene  V7       00:09:10 +04:51

48.   220 Kristīne Bleikša          PīlādzītisS7       00:09:27 +05:08

49.   298 Jānis Ošiņš               PīlādzītisV7       00:11:12 +06:53

50.   304 Dainis Sakalausks         Vudlande  S7       00:23:12 +18:53

#2 Distance (V15,S15,S18,S40,S55,V55+): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   122 Rūdolfs Zušmanis          STPP      V15      00:11:50

 2.   136 Vairis Krauklis           KaivoVudlaV55+     00:12:25 +00:35

 3.   144 Rainers Hermanovskis      STPP      V15      00:12:53 +01:03

 4.   210 Rainers Aleksejenoks      SCV       V15      00:14:16 +02:26

 5.     0 Vineta Veismane           Smiltene  S40      00:14:19 +02:29

 6.    50 Ilze Muižniece            Variņi    S55      00:14:30 +02:40

 7.    41 Iveta Kazaine             Smiltene  S40      00:14:31 +02:41

 8.    56 Vilis Mednis              Smiltene  V55+     00:15:26 +03:36

 9.    25 Alise Sīmane              SCV       S15      00:15:30 +03:40

10.   189 Evija Koļenceva           SĢ        S18      00:15:46 +03:56

11.   307 Evija Hirte               Smiltene  S40      00:15:54 +04:04

12.   275 Alisters Balodis          STPS      V15      00:16:22 +04:32

13.   141 Ingūna Gailīte            ind       S55      00:16:50 +05:00

14.   156 Tomass Ozols              SmiltenesBV15      00:17:11 +05:21

15.     0 Marta Mauriņa             Sģ        S18      00:17:18 +05:28

16.   285 Gija Kalvīte              Ind.      S40      00:17:23 +05:33

17.     0 Inga Puriņa               Smiltene  S40      00:18:36 +06:46

18.   308 Jūlija Egle               Smiltene  S40      00:18:48 +06:58

19.   291 Līga Zušmane              ind.      S55      00:20:13 +08:23

20.   305 Sanita Ošina              ind.      S55      00:30:52 +19:02

21.     0 Aiga Sorokina             Smiltene  S40      00:32:03 +20:13

#3 Distance (V18,V35,V45,V55): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   138 Kārlis Šteinbriks         Smiltene  V35      00:18:41

 2.    57 Roberts Kazainis          SĢ        V18      00:19:03 +00:22

 3.    91 Kristaps Ozols            SĢ        V18      00:19:22 +00:41

 4.   100 Mārtiņš Sorokins          Abuls     V35      00:20:00 +01:19

 5.    54 Aigars Savickis           Smiltene  V55      00:21:06 +02:25

 6.   216 Toms Bogdānovs            SĢ        V18      00:21:28 +02:47

 7.   199 Mairis Kopeika            Smiltene  V35      00:22:35 +03:54

 8.   169 Jānis Kauškals            SmiltenesBV18      00:23:06 +04:25

 9.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene  V35      00:23:30 +04:49

10.    80 Ingars Grēns              Smiltene  V45      00:24:52 +06:11

11.   284 Intars Kalvītis           LVM       V45      00:25:25 +06:44

Citi sporta veidi